Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Projekt Pleneria 2.0 - Łódź 03/10/2009

    Witajcie.

    Tym razem spotykamy się w Łodzi.


    http://www.pleneria.allegro.pl

    Pozdrawiam
    Krzysiek/Allegro

  2. #2

    Domyślnie

    I już po wszystkim... Świetny pomysł - świetne miejsce!

  3. #3

    Domyślnie

    Byłem. Super miejsce. Super organizacja. Super wrażenie.
    Core 2 Quad q9650 | 8 GB OCZ Reapier | EVGA GTX 680 SC SIGNATURE 2GB | Be Quiet P11 1000W | Win 10 Pro x64 | 120gb SSD | 3TB HDD| CG243W |

  4. #4

    Domyślnie

    Ja również byłem, naprawdę było fajnie. Jedynie, co to kiepski poziom prac konkursowych szczególnie dużo prac nie związana z temetem I konkursu "Starcie sił" ale to takie moje subiektywne odczucie.
    Pozdrawiam i zapraszam na kilka moich kadrów ==> http://forum.nikon.org.pl/showthread...04#post1505904
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie się tam jaz zwylke podobało - i miejsce i organizacja. szczególnie, że mielismy szanse zwiedzić bydynki, w których nigdy nie byłem - główna rozdzielnie i halę kotłów. Niestety, kobietę mi połamało zimny i musielismy wcześniej wyjść. Nie zwiedziłem za to torów kolejowych na terenie No i po raz kolejny się przekonałem, iż ciemny obiektyw w takich miejscach nie daje rady.
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drhardware Zobacz posta
    No i po raz kolejny się przekonałem, iż ciemny obiektyw w takich miejscach nie daje rady.
    dlaczego nie daje?
    ja pstrykałem N18-70 i jestem nawet zadowolony
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •