Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Tu i tam...
    Posty
    230

    Question Przygotowanie gotowych fotek...

    Ostatnio wiele czytalem na temat fotografi ślubnej i kilka pokrewnych lub scisle związanych z nia dziedzin... miedzy innymi tutaj: http://forum.nikon.org.pl/showthread...=108870&page=3 i w paru innych które są u góry listy tematów...

    przewijał sie wsród nich temat przygotowania fotek dla pary młodej (ale byl on tylko wspomniany)... wywoływanie w labach... przestrogi przed tymi w który fotki sa "w 5 min" robieone itd itp... szukajac na forum nie znalazlem takiego tematu lub tez nie dotarłem do niego wiec postanowiłem zapytać w nowym tutaj:

    jak przygotowywać/jak przygotowujecie fotki dla państwa młodych czy innych osób (nie tylko w fotografii slubnej)... jak wypalacie, robicie prezentacje czy wypalacie zwykłe fotki jakie wypluwają programy od rawów (od razu powiem ze nie chodzi mi o ich ilosc i jakosc... ), macie w zwyczaju robic jakies konkretne drzewa katalogów... czy tworzycie strone www na potrzeby prezentacji z płyty dvd/cd... czy dołączac rawy czy nie, jak przygotowac fotki by po wywołaniu nie straciły na jakosci i wszedzie (dobrych labach) wyglądały tak samo lub prawie tak samo, gdzie wywoływac to juz odzielna kwestia (wiec o tym sie nie rozpisujmy) ale np. na jakim papierze polecacie wywołanie, jakich formatach itd... ?

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Tu i tam...
    Posty
    230

    Domyślnie

    nikt sie nie podzieli swoim doswiadczeniem?

  3. #3

    Domyślnie

    Daję PM album z 60-cioma wywołanymi zdjęciami wybranymi przeze mnie lub czasem wspólnie, dostają płytkę ze zdjęciami wywołanymi ja to nazywam standardowo w jednym katalogu a w drugim dostają zdjęcia przerobione przeze mnie i według mojego uznania. Oczywiście nie myślę tu o serduszkach i kwiatkach tylko o fotach czarno-białych, jakiejś sepii itp. Dodatkowo PM dostaje ode mnie prezentację z podkładem muzycznym na dvd do odtworzenia na stacjonarnym urządzeniu w 3 egzemplarzach i tą samą prezentację w formie pliku komputerowego dołączoną do płytki ze zdjęciami. Prezentację robię sam według własnego uznania i zwykle zawiera ona właśnie te obrobione specjalnie zdjęcia.
    A
    FX...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •