Close

Strona 3 z 55 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 542
  1. #21

    Domyślnie

    Od lat to samo. Wszyscy narzekają i czekają aż ktoś coś za nich zrobi.
    Dla tych co nie mogą znaleźć telefonu, adresu czy email.

    Nikon Netherlands, Branch Office van Nikon GmbH
    New Yorkstraat 66
    1175 RD Lijnden
    Tel. 020 – 4498 111
    Fax 020 – 4498 199
    e-mail: office@nikon.nl
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #22

    Domyślnie

    Bojkot serwisu tylko uraduje Nikon Polska. Będą sprzedawać aparaty a problemy przerzucą na innych. Może da się też obciąć koszty (zwolnienie niepotrzebnych serwisantów). Jedynym wyjściem jest bojkot marki przy zakupach. Serwisy Sony i Olka mają dobre notowania U Canona jest podobnie jak u nas. Nie wiem jak jest u Pentaxa.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ Zobacz posta
    Bojkot serwisu tylko uraduje Nikon Polska. Będą sprzedawać aparaty a problemy przerzucą na innych. Może da się też obciąć koszty (zwolnienie niepotrzebnych serwisantów). Jedynym wyjściem jest bojkot marki przy zakupach. Serwisy Sony i Olka mają dobre notowania U Canona jest podobnie jak u nas. Nie wiem jak jest u Pentaxa.
    I to może zmobilizować włąśnie tych serwisantów do lepszej pracy, tudziez do zweryfikowania postawy wobec klienta.. choć ja sam nie mam złych wspomnień w kontaktach z ludzmi pracującymi na Postępu

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  4. #24

    Domyślnie

    ciekawe co powiedziałby kurier na propozycję sesji fotograficznej przy odbiorze przesyłki
    ciekawe czy nie chciałby przypadkiem policzyć Ci zębów

    zagranie z potrzebą sprawdzenia przesyłki przy kurierze jest nie fair i nie darowałbym tego
    nie musisz mieć w domu nawet obiektywu i nikt nie może ci narzucić potrzeby sprawdzenia działania tak skomplikowanego sprzętu przy kurierze

    odwołaj sie do federacji konsumentów, rzecznika praw konsumentów i co Ci tylko do głowy przyjdzie
    papier jest cierpliwy i musisz na pismo dostać odpowiedź
    nie odpuszczaj

    zacząłbym jednak od napisania do Holandii

    miałem przyjemność pisać do holenderskiej firmy, która jest producentem nabytego przeze mnie w Polsce przedsionka do przyczepy kempingowej
    brakowało w komplecie dwóch sworzni kulowych i jednej szyny wartych w Polsce około 300 zł
    w Polsce powiedziano mi że powinienem przy kupnie sprawdzic zakup (podjechać przyczepą i rozłożyć przedsionek)
    po liście do Holandii dostałem email z przeprosinami i po tygodniu paczkę ze sworzniami i szyną oraz katalog i OFICJALNE PRZEPROSINY PRODUCENTA
    jak pokazałem w Polskim sklepie te przeprosiny to Pan wzruszył tylko ramionami
    ręce opadają
    Ostatnio edytowane przez cheyenne ; 24-09-2009 o 12:32

  5. #25

    Domyślnie

    Wlasnie z tego powodu coraz wiecej ludzie decyduje sie na serwisowanie sprzetu w berlinie.
    Naprawde podziwiam Cie za spokoj. Mysle ze mnie nerwy szybko by puscily i nie bylbym az tak wyrozumialy w trakcie rozmow telefonicznych.
    Nie puscilbym tego plazem. Jest rzecznik praw konsumenta...albo droga sadowa. Moze to ich nauczy poszanowania dla klienta

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Szczecin / Katowice
    Posty
    127

    Domyślnie

    Powiedzcie jak to jest z gwarancją? Jesli kupię sprzęt w Niemczech czy UK, to polski serwis gwarancji nie będzie honorował, prawda? Jak jest w drugą stronę? Czy kupując puszkę w Polsce mogę liczyć na naprawę gwarancyjną w Berlinie?

    Pozdrawiam

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    218

    Domyślnie

    Na razie szczerze odechciało mi się wszystkiego, cieszę się aparatem, jednak muszę dokładnie sprawdzić moje możliwości i w tym celu chce się skontaktować z radcą prawnym z mojej firmy w której pracuję. Gwarancja na body działa w obie strony w Europie. W przypadku obiektywów (na świecie (albo tylko w USA i w Europie)). Chciałbym jednoznacznie przestrzec, nie wysyłajcie body/obiektywów/lamp do "naszego" serwisu nie ma to w ogóle sensu, stracicie nerwy, chęć do używania sprzętu Nikona i pieniądze. Jest wiele przykładów na forum o wysyłce do Berlina, nigdy żaden użytkownik faktem obsługi w/w serwisu się nie zawiódł, ja się łudziłem, choć wiedziałęm jaki jest ten "nasz" serwis. Wmawiałem sobie, że pewnie mnie to nie będzie tyczyć etc...Żałuję tylko, że nie zawiozłem body do Berlina, w sumie nawet bliżej miałem....
    Canon & Nikon

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ragnar Zobacz posta
    ..... ja się łudziłem, choć wiedziałem jaki jest ten "nasz" serwis. Wmawiałem sobie, że pewnie mnie to nie będzie tyczyć etc..
    Wszyscy się łudzą nie chcąc sami sobie pomóc, a to w sumie proste jest.
    Wysyłanie sprzętu za granice jest totalnie bez sensu, trzeba doprowadzić polski serwis za który płacimy do funkcjonalność, nas klientów zadowalającej.
    No, ale są szczęśliwcy którym się udawało, zaraz się pewnie odezwą
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #29

    Domyślnie

    ragnar i inni.

    no nie można tego tak zostawić !!

    Kto wie czy właśnie przez takie zaniechania pokrzywdzonych użytkowników serwis uważa że może bezkarnie robić co chce z nami.

  10. #30

    Domyślnie

    Nie rozumiem jednego. Dlaczego nie zalozymy strony www, na ktorej bedziemy opisywali przypadki zbujeckich praktyk Nikon Polska? W czym problem?

Strona 3 z 55 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •