Close

Strona 2 z 55 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 542
  1. #11

    Exclamation

    Przykro mi z Twojego powodu, ale załóż sprawę, być może jeżeli serwis dostanie nieźle po Dupie, to coś się zmieni.
    (Atak na tych do góry zawsze coś zmienia - znam takich parę sytuacji)
    List otwarty!! Jestem za! Sam się podpiszę. Osobiście mam to szczęście że jestem teraz w UK.
    Miałem jedną akcje z serwisem(Samsunga co prawda) jakiś czas temu, wysłałem Hybrydę PRO815 do serwisu, po około 4 miesiącach (nie spieszyło mi się bo wcześniej kupiłem nikona), ale po około 3 miesiącach, zadzwoniłem tam gdzie moją paczkę wysłałem, przełączyli mnie odrazu na serwis, gdzie rozmawiałem z jakaś niewiastą, która powiedziała ze poszuka w historii i dlaczego nie został mi aparat odesłany, i oddzwoni za dwa dni, pomyślcie jakie zdziwienie, Pani oddzwoniła i powiedziała ze aparat do nich dotarł, ale nie wie co się z nim stało, i czy zgadzam się na to aby wysłali mi nowy.
    Odpowiedziałem że tak. około 10 dni później przyszła do mnie paczka z GX-20 z 2 kitami... Ręce mi opadły ze zdziwienia. Aparat sprzedałem za 2.5 krotna wartość tego co wysłałem do serwisu... Myślę że serwis Nikona w UK nie działa gorzej( choć nie miałem jeszcze styczności i mam nadzieje nie mieć, no chyba ze zamiast np D300 wyślą mi D700 spowrotem). Jeżeli chodzi o problemy z małym sprzętem na gwarancji (MP3 itp) to jeżeli się kupuje w stacjonarnym sklepie, to zazwyczaj dają nowy ten sam produkt, albo oddają pieniądze do ręki... W Polsce to nie do pomyślenia...

    Ps. Chłopaki w podobnych postach wcześniej pisali ze wysyłają sprzęt na gwarancji do UK i jeszcze im serwis za przesyłkę nie karze płacić.

  2. #12

    Domyślnie

    Proponuję zrobić ankietę na forum dotyczącą serwisu Nikona w Polsce (z kilkoma punktami, jak czas naprawy, zadowolenie, opłata na gwarancji itd) i jak już będzie kilka tyś. głosów to można taką bazę wykorzystać do pisania listów otwartych itp. Można potem zrobić małą "reklamę" w gazecie i tv, jak nikon zacznie tracić klientów w Polsce ze względu na fatalny (delikatnie mówiąc) serwis to może coś się zmieni na naszym rynku.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  3. #13

    Domyślnie

    czlwiek tak czyta kolejne watki o serwisie z Podstepu tfu z Postepu
    a nie mozna by tak zrobic by zbojkotowac ten cholerny serwis? olac ich calkowicie? co za roznica czy wysle paczke do Berlina, Londynu czy na Podstepu? fakt za granice bedzie ciutke drozej wyslac, ale koszt naprawy bedzie tanszy i szybciej naprawia...

    lista sprawdzonych europejskich serwisow powinna sie pojawic na forum i slac tam ile wlezie! niech na Podstepu odczuja zlosc polskich uzytkownikow systemu...
    BOJKOT!!!

  4. #14

    Domyślnie

    To wtedy nic się nie zmieni w tym kraju bo polski serwis będzie naprawiać coolpixy i będzie im z tym dobrze.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  5. #15

    Domyślnie

    Tylko ze jest masa ludzi ktora nie czyta tego forum i nie bedzie wiedzialo ze serwis na postepu sie bojkotuje, wiec ten pomysl IMO nie jest najlepszy...

    Ja bym byl za zrobieniem jakiegos wiekszego dymu, bo to co tutaj mozna przeczytac to jakis totalny skandal.... Przyznam szczerze ze jest mi wstyd ze mam sprzet firmy ktora tak olewa klienta, i dalem zarobic w ten sposob tym palom z serwisu

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2006
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    173

    Domyślnie

    Miałem pisać to co Deep - przeważająca większość ludzi, którzy zakupili jakikolwiek produkt Nikona nie siedzi na forum, tym b. właściciele amatorskich kompaktów, którzy rzucają sprzętem, nie dbają o niego itd. Najwyżej mały procent właścicieli luster nie wyśle sprzętu - nie będzie to aż tak odczuwalne.

    Jedyny sposób to nagłośnić sprawę w mediach, wysłać list do centrali czy na jakichś oficjalnych targach złożyć go szefostwu.
    Pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie

    Aby miało to odbicie to muszą być tysiące (statystyki zawsze były istotne) więc zróbmy tą ankietę, na 100% będzie duża ilość głosów
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  8. #18

    Domyślnie

    ejjj no chyba nie mysleliscie zeby bojkotowac serwis tylko przez uzytownikow tego forum?
    no dobra rozwine moja mysl...
    zebrac kilku uzytkownikow i ich opowiesci, ladnie to sklecic i wyslac do lokalnych gazet...powoli pojdzie w swiat...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deep Zobacz posta
    Aby miało to odbicie to muszą być tysiące (statystyki zawsze były istotne) więc zróbmy tą ankietę, na 100% będzie duża ilość głosów
    D O K Ł A D N I E, to dobry pomysł. Przy ankiecie jest przecież możliwość dopisania w wątku szczegółów.
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

  10. #20

    Domyślnie

    Może z sewisem pograć "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie", istnieją takie instytucje jak CBA, PIP, Sanepid itp. a papier jest cierpliwy, droga sądowa jest długa i żmudna. W moim przypadku jest
    1 do 1, to znaczy jedna szybka naprawa - w tydzień, druga naprawa - 1,5 miesiąca.

Strona 2 z 55 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •