Close

Strona 36 z 121 PierwszyPierwszy ... 2634353637384686 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 1206

Wątek: Sns-hdr

  1. #351

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    Poszukajcie czegoś odpowiedniego u mnie z dobrymi fokami krucho.
    Coś poszukamy z Twoją pomocą - skoro jesteś sponsorem to trzeba taką fotkę, co unaoczni potęgę sns-a

    Kundzior, Sloan i ja przeglądniemy nasze zbiory i coś wyślemy do Ciebie celem akceptacji i wybrania najlepszego do takiej obróbki NEF-a. Poza tym kto powiedział, ż eto ma być dobra fotka

  2. #352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    Coś poszukamy z Twoją pomocą - skoro jesteś sponsorem to trzeba taką fotkę, co unaoczni potęgę sns-a
    Kundzior, Sloan i ja przeglądniemy nasze zbiory i coś wyślemy do Ciebie celem akceptacji i wybrania najlepszego do takiej obróbki NEF-a. Poza tym kto powiedział, ż eto ma być dobra fotka
    Ok, dzięki.

  3. #353

    Domyślnie

    Pozwolę sobie nieśmiało zapytać, jak idą prace nad funkcjami kadrowania, prostowania, stemplowania...
    Krzysztof W.
    D500, D300S, F8, S10-20, S18-35, N16-80, T45, S50-150 OS, N200-400 VR, SB600, SB800 i jeszcze parę innych zabawek...
    nick-on.photler.com

  4. #354

    Domyślnie

    Zapraszam wszystkich zainteresowanych programem Pebala SNS HDR tutaj:

    Zapraszam na Jubileuszową Zabawę w RAWki No. 5 z NAGRODAMI

    Do wygrania wersja Pro oraz Home.

  5. #355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nick-on Zobacz posta
    Pozwolę sobie nieśmiało zapytać, jak idą prace nad funkcjami kadrowania, prostowania, stemplowania...
    Obecnie pracuję nad rozszerzeniem działania krzywych kolorów na pozostałe parametry. Planuję dodać dodatkową zakładkę z opcjami o których wspominasz, jednak jej wprowadzenie trochę potrwa.

  6. #356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    Obecnie pracuję nad rozszerzeniem działania krzywych kolorów na pozostałe parametry. Planuję dodać dodatkową zakładkę z opcjami o których wspominasz, jednak jej wprowadzenie trochę potrwa.
    OK. Jak dla mnie będzie to wtedy kompletny program do obróbki. Warto poczekać.
    Krzysztof W.
    D500, D300S, F8, S10-20, S18-35, N16-80, T45, S50-150 OS, N200-400 VR, SB600, SB800 i jeszcze parę innych zabawek...
    nick-on.photler.com

  7. #357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nick-on Zobacz posta
    OK. Jak dla mnie będzie to wtedy kompletny program do obróbki. Warto poczekać.
    Na pewno warto poczekać, bo udało mi się właśnie rozpracować instrukcje SSE2 procesora. Aktualnie optymalizuje kod pod te instrukcje, program przyspieszy ponad dwukrotnie.

  8. #358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    ...rozpracować instrukcje SSE2 procesora. Aktualnie optymalizuje kod pod te instrukcje...
    Mów do mnie jeszcze...
    Choć nie rozumiem, to wierzę Ci na słowo i bardzo się cieszę, że będzie szybciej!
    Krzysztof W.
    D500, D300S, F8, S10-20, S18-35, N16-80, T45, S50-150 OS, N200-400 VR, SB600, SB800 i jeszcze parę innych zabawek...
    nick-on.photler.com

  9. #359

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    Ech... gdyby mnie było stać na zajmowanie się tylko tego typu programami, to bym jeszcze wypuścił SNS-Panorama. Algorytm zastosowany w SNS-HDR świetnie nadaje się do maskowania złączeń.

    Pebal, pracujesz nad czymś takim? Właśnie przeczytałem pierwszą stronę wątku - ja na pewno kupiłbym licencję

  10. #360

    Domyślnie

    Taka mała sugestia : dla niektórych bardzo by się przydało wsparcie więcej niż 1 monitora, tzn. zdjęcie na jednym, a panel sterowania na drugim.
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

Strona 36 z 121 PierwszyPierwszy ... 2634353637384686 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •