Close

Strona 43 z 121 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 1206

Wątek: Sns-hdr

  1. #421

  2. #422

    Domyślnie

    Właśnie miałem taki sam pomysł... U opatentowane? To zrób VW-pointy i nawet dostaniesz sponsoring firmy automobilowej!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    to zrób P-pointy
    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Właśnie miałem taki sam pomysł... U opatentowane? To zrób VW-pointy i nawet dostaniesz sponsoring firmy automobilowej!
    Myślałem już nad tym jak zrealizować własną odmianę U-Pointów. Mam już nawet kilka pomysłów problem w tym, że nie znalazłem dokumentacji patentu U-Pointów i nie wiem, co dokładnie zostało opatentowane. Przypuszczam, że są zdefiniowane podstawowe parametry które definiują U-Poina, jednak nie wiem jakie to parametry. Przypuszczam, że usunięcie lub znaczna modyfikacja jednego z parametrów, pozwoliłoby stworzyć własna wersję U-Poinów, bez naruszania istniejącego patentu.

  4. #424

    Domyślnie

    Okej testuje to na drugim kompie. Właśnie próbuje wyciągać coś tylko z jednego zdjęcia... chyba nieźle ale mam wrażenie że za ostro i za kontrastowo.
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  5. #425

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radosso Zobacz posta
    Okej testuje to na drugim kompie. Właśnie próbuje wyciągać coś tylko z jednego zdjęcia... chyba nieźle ale mam wrażenie że za ostro i za kontrastowo.
    Wersja Lite działa jedynie na ustawieniach domyślnych i efekt jest w znacznym stopniu zależny od zdjęć źródłowych.
    W wersji Pro/Home można dopasować poziom kontrastu do własnych potrzeb.

  6. #426

    Domyślnie

    Pebal - nie wiem czy będę oryginalny bo może już ktoś pytał. Nie dałoby się zostawiać exifa w wynikowym pliku? Choćby w sytuacji kiedy wywołujemy jednego RAWa.

  7. #427

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Pebal - nie wiem czy będę oryginalny bo może już ktoś pytał. Nie dałoby się zostawiać exifa w wynikowym pliku? Choćby w sytuacji kiedy wywołujemy jednego RAWa.
    Z kopiowanie danych EXIF mam mały problem. Gdy kopiuję dane EXIF pomiędzy różnymi formatami plików (TIFF, JPEG) dostaje błąd. Jak tylko uda mi się rozwiązać ten problem, dane EXIF będą kopiowane.

  8. #428

    Domyślnie

    Byłoby super bo czasem się to przydaje.

  9. #429

    Domyślnie

    Czy dużym problemem byłoby wyrażanie jednostki zmniejszania zdjęcia nie w wielokrotności, ale w konkretnym rozmiarze końcowym zdjęcia? Czyli nie np. "zmniejsz 3x", tylko np. "zmniejsz dłuższy bok do rozmiaru 1200 pixeli"?
    Krzysztof W.
    D500, D300S, F8, S10-20, S18-35, N16-80, T45, S50-150 OS, N200-400 VR, SB600, SB800 i jeszcze parę innych zabawek...
    nick-on.photler.com

  10. #430

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nick-on Zobacz posta
    Czy dużym problemem byłoby wyrażanie jednostki zmniejszania zdjęcia nie w wielokrotności, ale w konkretnym rozmiarze końcowym zdjęcia? Czyli nie np. "zmniejsz 3x", tylko np. "zmniejsz dłuższy bok do rozmiaru 1200 pixeli"?
    W nowej wersji będzie opcja dedykowana do zmiany rozmiaru zdjęcia.

Strona 43 z 121 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •