Close

Strona 112 z 121 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 111 do 1 120 z 1206

Wątek: Sns-hdr

  1. #1111

    Domyślnie

    tak, nie ważne czy nefy wczytuje czy TIFy.

  2. #1112

    Domyślnie

    To niestety, na obecną chwilę nie jestem w stanie pomóc. Spotkałem się z tym błędem w wersji 1.x, ale objawia się on u mnie sporadycznie w całkowicie losowy sposób i nie byłem w stanie go namierzyć.
    Niedługo udostępnię nową wersje programu z całkowicie przebudowanym kodem interfejsu, powinna być ona wolna od takich dziwnych zachowań.

  3. #1113

    Domyślnie

    to ja działam sobie póki co na starszej wersji. Pozdrawiam.

  4. #1114

    Domyślnie

    Witam. Jak tam prace nad nową wersją? Chciałbym się też dowiedzieć jak zrobić upgrade do wersji pro (potrzebuje batch proccesing)?

  5. #1115

    Domyślnie

    A ja jestem bardzo ciekawy, czy nowy algorytm odszumiania (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=217311) pojawi się w nowej wersji SNS-HDR, albo gdziekolwiek indziej, żeby można było z niego skorzystać .
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  6. #1116

    Domyślnie

    Mam problem, co jakiś czas - rzadko, ale tak raz na 100-200 złożeń obraz jest zapisywany z profilem "sRGB IEC61966-2-1 black scaled", pod Windows 7 64-bit tak było, teraz pod 10-ką tak samo.

    Czy jest szansa w najbliższym czasie na wersję przejściową, która korzysta z GPU i ma aktywny parametr wyostrzania?

  7. #1117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    A ja jestem bardzo ciekawy, czy nowy algorytm odszumiania (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=217311) pojawi się w nowej wersji SNS-HDR, albo gdziekolwiek indziej, żeby można było z niego skorzystać .
    Pojawi się w SNS-HDR, ale prawdopodobnie dopiero w wersji 2.1.

    Cytat Zamieszczone przez x-mario-x Zobacz posta
    Mam problem, co jakiś czas - rzadko, ale tak raz na 100-200 złożeń obraz jest zapisywany z profilem "sRGB IEC61966-2-1 black scaled", pod Windows 7 64-bit tak było, teraz pod 10-ką tak samo.
    Czy jest szansa w najbliższym czasie na wersję przejściową, która korzysta z GPU i ma aktywny parametr wyostrzania?
    Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu udostępnię nową wersję testową.

  8. #1118

    Domyślnie

    to czekamy cierpliwie
    Aparat nie kłamie .......... to robi później fotograf na komputerze

  9. #1119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu udostępnię nową wersję testową.
    To jak poszło?
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  10. #1120

    Domyślnie

    Udostępniłem pierwszą, choć jeszcze rozwojową wersję SNS-HDR Pro 2.

Strona 112 z 121 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •