Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Nikon 24-120 VR -Gdzie jest numer seryjny?

    Witam serdecznie

    Czy ktoś wie gdzie na obiektywie jest numer seryjny,bo pudło z papierami poszło do kosza (wspaniała żonka) a ja nie mogę się dopatrzec.

    Pozdrawiam
    Puszki ,szkła i inne duperele

  2. #2

    Domyślnie

    Najczęściej jest wybity na spodzie obiektywu. Nie mam akurat tego, o który pytasz, ale na dostępnych u mnie są albo białe i dobrze widoczne cyfry ( po drugiej stronie białej kropki i tej tabliczki ze złotymi napisami jest napis biały i kraj produkcji ), lub tylko wybite cyfry, które rzeczywiście trudno dostrzec.

  3. #3

    Domyślnie

    no właśnie tak powinno byc a w tym za cholerę się nie mogę dopatrzec
    Puszki ,szkła i inne duperele

  4. #4

    Domyślnie

    Spójrz pod światło. Np. na N12-24 ledwie go widać pod napisem "made in japan".

  5. #5

    Domyślnie

    ale gdzie ,na metalu ,na bagnecie??

    za cholerę nie widzę,szkło oglądam pod każdym kątem,przecież musi gdzieś byc chociażby do gwarancji
    Puszki ,szkła i inne duperele

  6. #6

    Domyślnie

    Nie, bagnet zostaw w spokoju. Na czarnym lakierze. Np. w N12-24/4 jest pomiędzy "białym" napisem, a bagnetem, w N18-200 pomiędzy pierścieniem odległości i pierścieniem zoom'a, w N80-200/2.8 i N35-70/2.8 na pierścieniu przysłon(trudno było poszukać). Reszta ma wyraźnie widoczne białe numery.

  7. #7

    Domyślnie

    U mnie jest pod napisem Made in Japan (cyfry sa wybite - po prostu zaglebienie, bez zadnej farby). Mogly Ci sie z czasem troche zetrzec.
    FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
    Ex: D70 | D300 | D600 | D7500

  8. #8

    Domyślnie

    szkło nowe,było w zestawie z D700 ,głównie leży w torbie,kurcze za cholerę nic u mnie nie ma,zobaczę jutro przy świetle dziennym
    Puszki ,szkła i inne duperele

  9. #9

    Domyślnie

    znalazłem,dzięki lesheck

    a może wiecie dlaczego to jest tak ukryte,czy to jakaś tajemnica jaki numer seryjny ma dane szkło
    nie mogli normalnie zrobic wielkich cyfr??
    Puszki ,szkła i inne duperele

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •