Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Kasia raz jeszcze

    Tak sobie pomyślałem, że pokażę Wam jeszcze kilka zdjęć z ostatniej sesji z Kasią...
    Dobra, bijcie...

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  2. #2

    Domyślnie

    Witek... jesli moge

    5 fota ma klimat.. powiniens isc w tym kierunku...
    reszta fotek taka "bezpciowa" tniesz kadry po kolanach.. bardzo statyczne zdjecia...
    malo w nich emocji choc modelka sie usmiecha...

    podoba mi sie jeszcze bardzo 3-jka... tylko wysteplowal bym ten kolczyk bo mi psuje odbior i swieci sie jak psu jajka
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    Witek... jesli moge

    5 fota ma klimat.. powiniens isc w tym kierunku...
    reszta fotek taka "bezpciowa" tniesz kadry po kolanach.. bardzo statyczne zdjecia...
    malo w nich emocji choc modelka sie usmiecha...

    podoba mi sie jeszcze bardzo 3-jka... tylko wysteplowal bym ten kolczyk bo mi psuje odbior i swieci sie jak psu jajka
    Dzięki, konstruktywna krytyka się przydaje
    To teraz jeśli ja mogę
    Co do trójki - widzisz, tu bałem się, że przegiąłem z obróbką...
    Jeśli chodzi o "statyczne" zdjęcia - Konrad, no sorry... jakie są wg Ciebie "dynamiczne"?
    Staram się zawsze ciąć nad lub pod stawem, co do zdjęcia na ławeczce zgodzę się, że poszło po kolanie...
    U nas mówiło się, ze coś się świeci jak psu pysk
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  4. #4

    Domyślnie

    5 bije inne o głowę
    Zdjęcia mi się ogólnie podobaja, obróbka też.
    Tylko w 4 jakby stopy były trochę nienaturalnie ułożone, a i mam wrażenie (pewnie się czepiam) albo cos, bo wydaje mi się jakby modelka miała długie dłonie w 4 i 6. Ale to pewnie przez te rękawy.

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie 6 najlepsza, tylko ten delikatny cień na prawym policzku no ale i tak mi się podoba.

  6. #6

    Domyślnie

    no ladnie ladnie, 4i5 najbardziej mi sie podoba
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Witek "Wisz" Zobacz posta
    Jeśli chodzi o "statyczne" zdjęcia - Konrad, no sorry... jakie są wg Ciebie "dynamiczne"?
    wyglada to tak... idziesz z modelka na sesje.. wyciagasz aparat panna przeglada sie jeszcze w lusterku...

    i zaczynasz

    "choc stan tu , siadz tak zrob tak... usmiechnij sie nie usmiechaj sie oprzyj reke tu lub tak stan bokiem wypnij tylek... itp itd... "

    ja to nazywam zdjeciami statycznymi wiesz... mowisz co ma robic przestawiasz z miejsca na miejsce...
    statyczne zdjecia malo w nich zabawy naturalnosci...

    ja to tak rozumuje... ja nie ustawiam modelek a przynajmniej nie tak jak wiekszosc to robi... uwazam ze zdjecia powiny emanowac naturalnoscia..

    uwazam ze statycznosc zdjecia to sztywne pozy usadzona wymodelowana modelka...
    tak se to tlumacze
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    wyglada to tak... idziesz z modelka na sesje.. wyciagasz aparat panna przeglada sie jeszcze w lusterku...

    i zaczynasz

    "choc stan tu , siadz tak zrob tak... usmiechnij sie nie usmiechaj sie oprzyj reke tu lub tak stan bokiem wypnij tylek... itp itd... "

    ja to nazywam zdjeciami statycznymi wiesz... mowisz co ma robic przestawiasz z miejsca na miejsce...
    statyczne zdjecia malo w nich zabawy naturalnosci...

    ja to tak rozumuje... ja nie ustawiam modelek a przynajmniej nie tak jak wiekszosc to robi... uwazam ze zdjecia powiny emanowac naturalnoscia..

    uwazam ze statycznosc zdjecia to sztywne pozy usadzona wymodelowana modelka...
    tak se to tlumacze
    To ja się popytam bo totalny amator ze mnie w temacie współpracy z modelką. Jakie powinno być podejście do sesji? Bierzesz taką modelinę, mówisz jej że niech robi co tam jej się podoba, tak sobie gadacie, Ty między czasie zrobisz zdjęcia, modelka sobie tak chodzi w plenerze a Ty biegasz za nią z całym sprzętem?

    edit: sorry że nieco ironizuję, ale naprawdę mnie to ciekawi

  9. #9

    Domyślnie

    Dla mne 2 (za oczy) i 5. Reszta słabiej.
    Na 6 prosiłeś modelkę o szersze otwarcie oczu?

    Cytat Zamieszczone przez skoras Zobacz posta
    To ja się popytam bo totalny amator ze mnie...
    Też bym chciał wiedzieć. Hanibal, uchyl rąbka tajemnicy.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    wyglada to tak... idziesz z modelka na sesje.. wyciagasz aparat panna przeglada sie jeszcze w lusterku...

    i zaczynasz

    "choc stan tu , siadz tak zrob tak... usmiechnij sie nie usmiechaj sie oprzyj reke tu lub tak stan bokiem wypnij tylek... itp itd... "

    ja to nazywam zdjeciami statycznymi wiesz... mowisz co ma robic przestawiasz z miejsca na miejsce...
    statyczne zdjecia malo w nich zabawy naturalnosci...

    ja to tak rozumuje... ja nie ustawiam modelek a przynajmniej nie tak jak wiekszosc to robi... uwazam ze zdjecia powiny emanowac naturalnoscia..

    uwazam ze statycznosc zdjecia to sztywne pozy usadzona wymodelowana modelka...
    tak se to tlumacze

    Przepraszam Konrad, ale nie widziałeś mnie przy pracy, nie wiesz, jakie są relacje między mna i modelkami. Dlatego nie chciałbym, abyś wydawał takie opinie. Zerknij na swoje zdjęcia i oseń, ile w nich jest emocji, gry, dynamiki. Również u ciebie modelka najczęściej patrzy w obiektyw i widać, że pozuje. Sorry, że tak pisze, ale zarzucasz mi "statyczność" zdjęć i błędy w pracy z modelką nic nie wiedząc o przebiegu sesji. A co, jeśli modelka prosi, aby zasugerować jej pozę albo wprost powiedzieć, co ma robić? Ty pracujesz tak, ja inaczej, koniec, kropka.
    Pozdrawiam Witek
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •