Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie alerawkA/Akwarela

    Pozdrawiam
    Akwarelowy pomysł

    Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
    Pozdrawiam Piotr Spek

  2. #2

    Domyślnie

    kwestia obróbki? czy świadome przekucie błędów w fotografię?

    niestety nie jestem za, a wszystko dlatego, że fotograficzne środowisko digartowe nauczyło mnie, że za często tłumaczymy sobie na plus rzeczy, które nam po prostu nie wyszły, eksperymenty można wytłumaczyć dopiero wtedy jak opanowało się grę wg zasad i standardów, czego ja do dzisiaj nie mam
    z drugiej strony aparat to też źródło zabawy i w tym świetle dobrze, że próbujesz...
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez camaxtli85 Zobacz posta
    kwestia obróbki? czy świadome przekucie błędów w fotografię?

    niestety nie jestem za, a wszystko dlatego, że fotograficzne środowisko digartowe nauczyło mnie, że za często tłumaczymy sobie na plus rzeczy, które nam po prostu nie wyszły, eksperymenty można wytłumaczyć dopiero wtedy jak opanowało się grę wg zasad i standardów, czego ja do dzisiaj nie mam
    z drugiej strony aparat to też źródło zabawy i w tym świetle dobrze, że próbujesz...
    Dzieki za komentarz
    - fajny - daje do myslenia
    Pozdrawiam
    Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
    Pozdrawiam Piotr Spek

  4. #4

    Domyślnie

    A mnie nie interesuje czy ten efekt był zamierzony czy nie, nie jest to napisane drukowanymi literami na zdjeciu, więc po co sobie tym zaprzątać głowę?
    Patrzę na obraz pod kątek ekspresyjności, pomysłu i ostatecznego wykonania, a to w tym przypadku się sprawdziło, dając interesujący rezultat końcowy.
    Fajne zdjęcie Byłoby również dobre w wersji odwróconej.

  5. #5

    Domyślnie

    Thanks
    Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
    Pozdrawiam Piotr Spek

  6. #6

    Domyślnie

    Może nie umiem tego mądrze napisać, ale źle mi się na to zdjęcie patrzy. Nie rozumiem przekazu ani zamysłu.
    Co nie oznacza, że tego tam nie ma. Po prostu ja nie umiem dostrzec.
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •