Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    hmmm pozwolisz że się nie zgodzę
    A co do paluszki vs dedykowane - najlepszym wyjsciem jest mieć obydwie opcje
    Ja także jestem za dedykowanym akku, ael wolałbym aby D700 (a może C5D II ) miałomożliwość założenia paluszków

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    hmmm pozwolisz że się nie zgodzę
    A które Twoim zdaniem forum danej marki jest bardziej obiektywne? Tylko mi nie pisz, że Pentaxa

  3. #43

    Wink

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    hmmm pozwolisz że się nie zgodzę
    A co do paluszki vs dedykowane - najlepszym wyjsciem jest mieć obydwie opcje
    Ja także jestem za dedykowanym akku, ael wolałbym aby D700 (a może C5D II ) miałomożliwość założenia paluszków
    Wprawdzie tak wysoko nie mierzę, ale w gripie mojego aparaciku mam wybór dwa aku dedykowane, albo 6 paluszków. Wiadomo, że nie każdy lubi kloce ale jakieś rozwiązanie to jest.
    A co do forum to lubię najbardziej forum pentaxa, na canon-board sprawdzam głównie giełdę, a tu zaglądam bo na interesujące mnie tematy nie ma dużo czytania. Na Pentax.org.pl człowiek zajrzy po dwóch godzinach, a tam 200 postów do przeczytania i to w jednym temacie, czego chcieć więcej.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Ja także jestem za dedykowanym akku, ael wolałbym aby D700 (a może C5D II ) miałomożliwość założenia paluszków
    Kup grip (MB-D10) i po sprawie.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Kup grip (MB-D10) i po sprawie.
    żeby ten grzmot D700 był jeszcze cięższy ?!?!? Daruj , ale nie...

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •