Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
  1. #21

    Domyślnie

    Ja też uważam, jak Axer, że AA do bardzo dobre rozwiązanie! Kolega ma K200D i baterie wystarczają mu na więcej niż 300 zdjęć na pewno, a co ważniejsze może sobie zawsze kupić w każdym kiosku, czy hipermarkecie 4 paluchy zwykłe i robić dalej foty.
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    155

    Domyślnie

    przez 30 min, bo później padną..
    ja nie wiem co takiego lepszego jest niby w paluszkach? Zamienniki aku do aparatów nie są wcale droższe od kompletu aku

  3. #23
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Jak tu wbilem i zobaczylem pierwszy obrazek na gorze to myslalem, ze komus sie nudzilo w paincie... a tu prosze - faktycznie do wyboru, do koloru

    Co do zasilania - wole swoje dwie en-el3e, niz milionxAA bo 6k zdjec mi w zupelnosci wystarczy

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Co do zasilania - wole swoje dwie en-el3e, niz milionxAA bo 6k zdjec mi w zupelnosci wystarczy
    Tylko 6k robisz na dwóch en-el3e? Ja 20k Wkleić zrzut ekranu LCD ?

  5. #25
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Nie, 6k na sztuce i nie fikaj bo Cie zjem

  6. #26

    Domyślnie

    dla mnie aa to w najniższej półce luster bardzo dobre rozwiązanie. Wielu ludzi przychodzi do MM w Koszalinie gdzie pracuje i pyta o akumlatory do swoich aparatów z przed paru lat i do wielu już nie ma szans na dostanie nowego, choć aparat sprawny, są zmuszeni kupić nowy. A tu takie wyjście do ludzi, a Eneloopy są naprawdę rewelacyjne.

  7. #27

    Domyślnie

    Nikt tu nie wspomiał o zaj...efajnym bajerze w przypadku uzywania dedykowanych aku - ma się precyzyjny wskaźnik naładowania. Zero martwienia się "czy wystarczy?" i zero dumania "czy ładować aku czy jest pełen?".
    Z tymi paluszkami w kiosku też nie jest tak różowo. Teraz może już poszło to do przodu ale gdy chciałem awaryjnie wsadzić do Canona S2 świeżo zakupione alkaliczne, powitał mnie radosny komunikat o padniętej baterii.

    A teraz konkurs: czy ktoś podejmie się nazwania każdej wersji kolorystycznej?
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  8. #28

    Domyślnie

    nie no... 013, 016 i 093 calkiem fajne sa. ale reszta w wiekszosci solidny odpust.

    ciekawe, czy w edycjach swiatecznych beda dodawac plecaczki Hello Kitty/Hannah Montana/Cars

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ciekawe, czy w edycjach swiatecznych beda dodawac plecaczki Hello Kitty/Hannah Montana/Cars
    Jakie tam znowu plecaczki. Body będzie pomalowane w Hello Kitty. W Japonii by zeszło na pniu.
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  10. #30
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fenek Zobacz posta
    Jakie tam znowu plecaczki. Body będzie pomalowane w Hello Kitty. W Japonii by zeszło na pniu.
    W Chinach i Korei tez... to co oni wyprawiaja z HK to masakra... az sie boje o tym myslec

    I dedykowany aku ma oprocz zwyklych aku plytke drukowana z jedna kostka - co to za problem, zeby zrobic taki koszyk z cpu? Wtedy bedzie taki sam pomiar ile zostalo mocy w aparacie na AA:P

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •