Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11

    Domyślnie

    Jakie słitaśne kolorki
    Mimo takiej liczby kolorów i tak do sklepu wejdzie jakaś dziunia i zapyta czy jest ten błękitny ale o pół tonu jaśniejszy...
    Jakon
    D 300s | N 18-105 | N 35/1.8 |
    |

  2. #12

    Domyślnie

    Myślę, że podobnie jak telefonami "pink" aparat ten znajdzie uznanie u drogich pań.
    Pozdrawiam Tomasz

  3. #13

    Domyślnie

    Zmienię system na Pentaxa ...




    ... o ile znajdę sklep w którym będę mógł porównać wszystkie wersje kolorystyczne

    Specyfikacja fajna jak zwykle u Pentaxa. Ciekawe jak będzie się sprawowała matryca?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ja rozumiem. akku Li-on dobrego producenta kosztuje w granicach 25~30 EUR.
    czy slonce czy deszcz trzyma 300 fot (focenia po mojemu), wiec moge na dniowke
    wziac 2 takie i sie nie martwic.

    gdybym mial body na paluchach to nawet w cieplych temperaturach nie dojechalbym
    do 150 fot, a w mrozie pewnie i bym sie cieszyl ze 100. i to jesli akumulatory NiMH
    byly niedawno ladowane, bo dluzej noszone straca spora czesc ladunku (w NiMH
    spada duzo szybciej niz w LiOn).

    czyli musialbym nosic ze soba minimum 3-4 komplety po 4 paluchy. pomijajac juz nawet
    czas jaki mozna stracic na takiej wymianie (bo zdarza sie to robic w warunkach
    wymagajacych pospiechu), przeciez to jest z dodatkowy kg masy w plecaku...

    dziekuje, postoje. jednak zdecydowanie wole prosty akku LiOn.


    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    A ja wolę dedykowany aku. Dla mnie to wygodniejsze rozwiązanie.

    Hehe wiedziałem że tak będzie Słusznie zauważył rycerz:
    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    Mikołaj patrzysz na to z punktu widzenia fotografii analogowej gdzie 300 klatek to bardzo dużo!
    Dorzucę jeszcze uniwersalność i ogólnodostępność. Dedykowany jest, jak sama nazwa wskazuje, dedykowany - nie wsadzi się go do pilota TV czy ciśnieniomierza. Nie kupi się go też u Pani Jadzi w kiosku, gdy się okaże, że zostawiło się akumulator w domu w ładowarce.

    I zauważcie, co podaje Pentax - do 1900 zdjęć na komplecie 4xAA. 1900 zdjęć to bardzo dużo, niech realnie wyjdzie połowa z tego - i tak w zupełności wystarczy. Widać da się zoptymalizować lustrzankę do pracy na AA
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  5. #15

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez 2Cresky Zobacz posta
    Myślę, że podobnie jak telefonami "pink" aparat ten znajdzie uznanie u drogich pań.
    Tańsze Panie wybiorą zapewne coś z podręcznych modeli, potocznie zwanych "głuptakami"

  6. #16

    Domyślnie

    Szkoda, że nie ma wersji z czarno-białą szachownicą dla dzieci Emo
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Szkoda, żę nie ma wersji z czarno-białą szachownicą dla dzieci Emo
    Aha. I z zasobnikiem na tępe żyletki w gripie.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez axer Zobacz posta
    Aha. I z zasobnikiem na tępe żyletki w gripie.
    gdyby był grip, to pewnie byłaby taka możliwość

    ale taki feature to pewnie będzie w następnym korpusie z gripem
    tylko Pentax
    k600s k28/1.8 SMC Takumar 50/1.4 m85/1.8 af700fgz

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Szkoda, że nie ma wersji z czarno-białą szachownicą dla dzieci Emo
    To będzie w wersjach limitowanych

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez axer Zobacz posta
    I zauważcie, co podaje Pentax - do 1900 zdjęć na komplecie 4xAA. 1900 zdjęć to bardzo dużo, niech realnie wyjdzie połowa z tego - i tak w zupełności wystarczy. Widać da się zoptymalizować lustrzankę do pracy na AA
    BP-511 ma deklarowana zywotnosc na poziomie 1200 zdjec. ja sam na takim jednym, wzglednie nowym akku zrobie
    maksymalnie 300 i to przy dobrej pogodzie. moze ktos kto nap... seriami samoloty i nie uzywa w ogole ekraniku LCD
    zrobi na wyciagnietym z ladowarki nowiutkim akku te 1200, ale ja nie widze realnej szansy zblizenia sie do 1/3 tej
    ilosci. tak to po prostu dziala.

    na takiej samej zasadzie za diably nie wierze w te 1900. jak bym osiagnal 500 w dobrych warunkach to sukces.
    a biorac poprawke na zachowanie NiMH w niskich temperaturach bardzo bym sie ucieszyl, gdyby w zimie nowe,
    swiezo naladowane akumulatorki duzej pojemnosci daly 250 klatek. i niestety wiek akumulatorow tez sie
    dodatkowo odbija na mozliwosciach. tak samo jak okres od ostatniego ladowania. a nawet po tygodniu lezakowania
    ogniwa NiMH traca zauwazalnie na pojemnosci.

    lat temu z piec mialem zasilana paluchami Minolte D7i. to byl moj pierwszy i ostatni kontakt z cyfra bez ogniwa
    Lion. do d* taka robota z przewalaniem 5 kompletow paluchow i modleniem sie, zeby do konca dnia wytrzymalo.


    a co do ilosci zdjec... jak wyjezdzam na calodniowy plener, to potrafie przywiezc i 200 zdjec jednego dnia.
    a zdarzalo sie i wiecej...

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •