Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Panasonic FZ18 ciagle jestem zaskoczony jakoscia zdjec, jak na taka mala matryce. Obiektyw leika, zoom 18krotny ze stabilizacja + solidna obudowa.

    Nie wiem ile kosztuje ale fajny jest.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cosnek Zobacz posta
    Panasonic FZ18 ciagle jestem zaskoczony jakoscia zdjec, jak na taka mala matryce. Obiektyw leika, zoom 18krotny ze stabilizacja + solidna obudowa.

    Nie wiem ile kosztuje ale fajny jest.

    Mam to to , kupiłam rok temu w FJ za 1150zł, teraz sprzedają FZ28 za ok. 1300zł.
    Polecam, zakres FZ18 to (o ile się nie mylę, mogą być drobne różnice bo pisze z pamięci) - 14-528mm
    Będę polecać każdemu ten aparat, bo ma manual I jak ktoś się bardziej interesuje foto a jest laikiem, to może poćwiczyć co i jak, zanim się przesiądzie na lustro.
    Kosiarka samojezdna + trąbka.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manica Zobacz posta
    Polecam, zakres FZ18 to (o ile się nie mylę, mogą być drobne różnice bo pisze z pamięci) - 14-528mm
    Mylisz się.
    - FZ18 28 mm - 504 mm (18x) zoom lens
    - FZ28 27 mm - 486 mm (18x) zoom lens
    - FZ38 27 mm - 486 mm (18x) zoom lens

    Cytat Zamieszczone przez manica Zobacz posta
    Będę polecać każdemu ten aparat, bo ma manual I jak ktoś się bardziej interesuje foto a jest laikiem, to może poćwiczyć co i jak, zanim się przesiądzie na lustro.
    Za 1300 zł bez problemu można kupić lstrzankę z dual kitem, lub niewiele dokładając Panasa G-1.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robren Zobacz posta
    Do wydania 2500 zeta na aparat kompaktowy, powinien mieć duży zakres ogniskowych i robić dobre zdjęcia Z góry dziękuję za wszelkie info.
    1. G1 - dobre zdjęcia
    2. TZ7 - duży zakres ogniskowych

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koniecpolska Zobacz posta
    Mylisz się.
    - FZ18 28 mm - 504 mm (18x) zoom lens
    - FZ28 27 mm - 486 mm (18x) zoom lens
    - FZ38 27 mm - 486 mm (18x) zoom lens
    No nie jestem aż tak drobiazgowa, ale dzięki za uzupełnienie.

    Cytat Zamieszczone przez koniecpolska Zobacz posta
    Za 1300 zł bez problemu można kupić lustrzankę z dual kitem, lub niewiele dokładając Panasa G-1.
    Cytat Zamieszczone przez 2Cresky
    Nie wiem czy G1 jest dobrym pomysłem ?!?! kolega wyraźnie napisał że interesuje go szeroki zakres ogniskowych. G1 dostanie w kicie z obiektywem 14-45. I co dalej ?? zakup nowych obiektywów za bardzo duże pieniądze ?? Pamiętajmy że G1 to system !!! czy warto wchodzić w następny korzystając z Nikona ?? a i tak zakres ogniskowych w porównaniu do Fuji pozostaje poza zasięgiem G1.
    I za autorem:

    Do wydania 2500 zeta na aparat kompaktowy, powinien mieć duży zakres ogniskowych i robić dobre zdjęcia
    Kosiarka samojezdna + trąbka.

  6. #16

    Domyślnie

    nikona nie warto brać pod uwagę
    fuji lub sony r1 to stary sprzęt ale wielkość matrycy jest podobna jak w lustrzankach (niestety prawdopodobnie dostępy wyłącznie używany

  7. #17

    Domyślnie

    Przetwornik obrazu

    Typ przetwornika CCD


    CMOS

    Rozmiar (w calach)


    21,5 x 14,4 mm

    na allegro stoi po 2000

  8. #18

    Domyślnie

    Też szukam dobrego kompakta . Dużo pozytywnych opinii słyszałem o Panasonic Lumix DMC-LX3 to samo co Leica D-Lux 4 .

  9. #19

    Domyślnie

    Ja ze swojej strony polecam Sony DSC H50. Dobry kompakt za niską cenę, sam mam okazję użytkować go, jako aparatu zapasowego i jestem bardzo zadowolony z jego osiągów

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •