Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Takiej pary to ze świecą szukać!:)


  2. #2

    Domyślnie

    No ładnie, a temat nie łatwy.
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo fajne światełko i kadr, podoba się

  4. #4

    Domyślnie

    Temat mnie intryguje. Chętnie też bym zrobił takie zdjęcie i tu pytanie: czy pomysł tańczenia ze świeczką wywodzi się od fotografa czy może orkiestra zapodaje takowy, a może to tradycja w niektórych regionach?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Światło mi się bardzo podoba. Chciałbym zrobić kiedyś takie zdjęcie.
    N

  6. #6

    Domyślnie

    doświecane z prawej strony ? , to może z lampy od kamery ? czy tylko mi się zdaje
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  7. #7

    Domyślnie

    widze ze wesele z wodzirejami
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    AlieN_dwa napisał:
    "Temat mnie intryguje. Chętnie też bym zrobił takie zdjęcie i tu pytanie: czy pomysł tańczenia ze świeczką wywodzi się od fotografa czy może orkiestra zapodaje takowy, a może to tradycja w niektórych regionach?"
    Taka nowa tradycja. Koncepcja oprawców muzycznych. Na Dolnym Śląsku zazwyczaj po oczepinach, na ich zakończenie - brak krawata i welonu na zdjęciu. Tu w wersji luksusowej z serwetką chroniącą przed ściekającym gorącym woskiem. Spotykam częściej poza terenem miasta Wrocławia.
    Jak kwietne serce gotowane przez druhny przed pierwszym tańcem, jeden z tych pomysłów mający ukwiecić , uświeczyć, upodnioślić "najcudowniejszy dzień w ich wspólnym już, małżeńskim pożyciu" .
    Infantylny ale fotogeniczny.
    POZDRAWIAM
    myślę co piszę

  9. #9

    Domyślnie

    bardzo fajne - gdzieś już widziałem, nie jestem pewien czy nie u pana A.T.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOMEK K Zobacz posta
    doświecane z prawej strony ? , to może z lampy od kamery ? czy tylko mi się zdaje
    Nic nie dopalane - "czysta" świeczka.
    Odnośnie zwyczaju - tak jak wyżej powiedziane - wodzirej zarządził taką zabawę. Tutaj akurat Warszawa. Bardzo to fotogeniczne, tyle, że warunki bardzo trudne. Sporo zrobiłem prób zanim wyszło to jedno Na szczęście tańczyli najpierw przez pół piosenki - inni odpalali od nich swoje świeczki. A potem już wszyscy tańczyli w parach ze świeczkami przez całą melodię. Więc w sumie na utrafienie zdjęcia było jakie 5-6 minut.
    Co do samego zdjęcia - nie widziałem wcześniej u nikogo takiego, ale z pewnością inni też mają, bo to ładny temat.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •