Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Ciała niebieskie...

    Takie dwa zdjęcia poddaję pod ocenę - gdyż jestem ciekawy...

    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    ten link: http://eldritchfr.republika.pl/JPG3/BK1_1036s_750px niestety nie działa.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    ale szybcy jesteście pierwsze posty po kilku sekundach od dodania... - już poprawiłem...
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  5. #5

    Domyślnie

    "Żółto-złote" ciało niebieskie na zdjęciu nr. 1 wydaje się być zbyt idealnie równe (kontur samego słonka).
    "Szare" ciało niebieskie na zdjęciu nr. 2 wygląda nienaturalnie i wydaje się nieproporcjonalnie duże w stosunku do widocznych zabudowań

    Pozdrawiam.
    Surfingujące buty.

  6. #6

    Domyślnie

    Jedynka ciekawa.
    Na dwójce jakoś ta ulica mnie rozprasza
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  7. #7

    Domyślnie

    Gdybym miał wybierać: które postawić na biurku - to wolę 2-kę.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  8. #8

    Domyślnie

    dwójka jest BARDZO ciekawa! nie jestem przekonany tylko co do horyzontu.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marrab Zobacz posta
    "Żółto-złote" ciało niebieskie na zdjęciu nr. 1 wydaje się być zbyt idealnie równe (kontur samego słonka).
    "Szare" ciało niebieskie na zdjęciu nr. 2 wygląda nienaturalnie i wydaje się nieproporcjonalnie duże w stosunku do widocznych zabudowań

    Pozdrawiam.
    ad 1. - na to nic nie poradzę - mam zniekształcić/rozrównać w PSie?
    ad 2. - no to odkryłeś - zdziwiłbym się gdyby Ci się takie nie wydawało... hihi. Przerysowanie jest celowe.
    Oczywiście rozumie, że to sie może komuś zupełnie nie podobać.
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eldritch Zobacz posta
    ad 2. - no to odkryłeś - zdziwiłbym się gdyby Ci się takie nie wydawało... hihi. Przerysowanie jest celowe.
    Oczywiście rozumie, że to sie może komuś zupełnie nie podobać.
    jeśli powiesz że zrobiłeś łysego multiekspozycją to jestem na tak. Jeśli PSem to jestem na nie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •