Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qczman Zobacz posta
    http://lisek.neostrada.pl/back/.back.../male0009.html
    O fuj... czyje to?!?!?

    Cytat Zamieszczone przez josoko Zobacz posta
    Tutaj jest kilka innych obrazków
    Sorry... ale zdjecia przebierajacych modelek mogles sobie odpuscic...
    regulamin

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FunBoy Zobacz posta
    nie widzisz? kaptur mial za dlugie wloski i reżyser nakazal skrócić

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FunBoy Zobacz posta
    Sorry... ale zdjecia przebierajacych modelek mogles sobie odpuscic...
    Juz sobie wszystko odpuscilem...
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    vuki .. spokojnie .. wisniowka z jablonowa na planie obecna nie pozwolila modelkom zmarznac
    tak na serio to procenty maja dokladnie odwrotne dzialanie zamiast rozgrzewac prowadza do wyziebienia organizmu. odbywa sie to na nastepujacej zasadzie w przypadku zimna organizm zmniejsza objetosc naczyn krwionosnych aby zachowac ciepla krew w organach wewnetrznych po wipiciu napoju procentowego naczynia krwionosne sie rozszerzaja i ciepla krew dostaje sie do konczyn dzieki czemu odczuwamy cieplo jednak prowadzi to do szybszego wychlodzenia organizmu. w tym przypaku niczym to nie grozilo co najwyzej grypa, jednak na szlaku zima i.lub w gorach z dala od cieplego miejsca nie radze rozgrzewac sie procentami.
    D50+Tamron 17-50/55-200/90 macro + SB-800 + SB-26 + (PQI i SANDISK III 2 GB - uszkodzone)

  5. #35

    Domyślnie

    zdjecia z backstage fajne - widac jakich nakladow trzeba aby myslec o zrobieniu dobrych zdjec
    D50+Tamron 17-50/55-200/90 macro + SB-800 + SB-26 + (PQI i SANDISK III 2 GB - uszkodzone)

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    Juz sobie wszystko odpuscilem...
    Glisek, nie wiem czy zauwazyles, ale nie chodzilo o Ciebie. Uwaga byla skierowana do Josoko - zreszta pod jego linkiem.
    regulamin

  7. #37
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Warszawa / Włocławek
    Posty
    148

    Domyślnie

    Glisek, jesli bylbys na tyle uprzejmy, przywroc prosze z powrotem swoja galerie, bo niestety nie bylo mi dane jej obejrzec ;( Z gory dzieki!
    Miejsce na Twoją reklamę.

  8. #38

    Domyślnie

    a ja tak z meskiego punktu widzenia zadam pytanko - kto i skad zalatwil modelki
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  9. #39

    Domyślnie

    FunBoy faktycznie nie doczytalem, sorki za zimny odzew z mojej strony.
    Szympro - fotki wroca jak tylko wroce do kraju, bo zdjecia mam na kompie w domu. Czyli kolo piatku, soboty.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •