Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Question Jakiś backstage?

    Może już koledzy odespali i ktoś wrzuci jakiś backstage, ew inne zdjątka zrobione "przy okazji"?
    Powspominamy..

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    nie bedzie backstage'y do czasu gdy nie skoncza sie prace nad ostateczna wersja kalendarza .. ci ktorym nie chcialo sie wybrac do lodzi musza troche poczekac

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    nie bedzie backstage'y do czasu gdy nie skoncza sie prace nad ostateczna wersja kalendarza .. ci ktorym nie chcialo sie wybrac do lodzi musza troche poczekac
    Sai... Ty zlosliwcze! :[
    Wez pod uwage, ze niektorzy nie mogli sie wybrac, nie dlatego, ze im sie nie chcialo...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Właśnie. Też miałem taki plan - rozłożyła mnie grypa i teraz cierpię zwijając się w spazmach rozpaczy...

    A może dacie jakieś zdjęcia do oceny zanim wkleicie je do kalendarza?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  5. #5

    Domyślnie

    chyba nie bylo "obserwatorow", wszyscy pstrykali do kalendarza
    byl plan czlowiek z kamerka video, powiodlo sie? jest film?

  6. #6

    Domyślnie

    niestety w czasie pleneru okazalo sie ze zadna puszeczka nikonowska, jaka byla w uzyciu nie kreci filmow...
    zdjecia "z tylu" beda jak bedzie troche czasu na chociaz zmniejszenie do rozmiarow akceptowalnych i porzadnym odszumieniu, bo iso 1600 bylo norma
    zreszta `poczekajmy...

    a jeszcze jedno. Dziekuje anonimowemu fotografowi za pozostawienie kilka calkiem przyjemnych klatek na moim aparacie
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  7. #7
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    a jeszcze jedno. Dziekuje anonimowemu fotografowi za pozostawienie kilka calkiem przyjemnych klatek na moim aparacie
    jesli to te klatki chodzi to cala przyjemnosci po mojej stronie

  8. #8

    Domyślnie

    moglem sie domyslic, a fotki piekne
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  9. #9
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    pamietaj o zrobieniu kopii dla autora i oczywiscie o przekazaniu ich do Wielkiego Katalogu Backstage'y

  10. #10

    Domyślnie

    Chcecie backstage? To taka nieudolna próbka.

    Pozdrawiam
    Jarek Piekarski

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •