Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez błajan Zobacz posta
    moim zdaniem naprawa nie ma sensu przy odrobinie szczęścia za 600 zł kupisz używany d70 lub d50 .
    ja za swój dałem 1000 z kitem i resztą zabawek (przebieg10000).
    niestety widziałem na szacownym forum nikona podobny zestaw za 1900zł
    No tak tylko że kupując nawet za 500 zł (co wydaje się ceną zaniżoną bo liczyłbym raczek koło 900) d50 czy d70 kolega profliz otrzyma aparat o niewiadomym pochodzeniu i nie będzie miał żadnej gwarancji że po 500 klatkach coś się nie zepsuje.

    Albo naprawiać albo 30 x 113 zł w eurortv i masz d90
    Puszka po konserwie turystycznej i słoik po ogórkach kiszonych

  2. #22

    Domyślnie

    to fakt kupno używki zawsze wiąże się z ryzykiem trzeba trafić na uczciwego sprzedającego.
    ja miałem o tyle szczęście że trafiłem na miła starszą panią (przypuszczam fotografa) a sprzęt był bardzo zadbany i z małym przebiegnie wtedy nie wiedziałem nawet jak obiektyw założyć dlatego musiałem zdać się na uczciwość sprzedającego.Starsza pani z powodu słabego wzroku zamieniła d70 na d90.

    podsumowując nie naprawiał bym aparatu prędzej czy później i tak zmienisz na lepszy zatem kup np. d90 czekaj na okazje kupna rozwalonej d70 napraw sam lub z pomocą osoby która się "zna" sprzęt i sprzedaj na allegro.
    Nie przeceniał bym możliwość intelektualnych serwisantów (wymieniaczy) jedyne w czym są dobrzy to zdzieranie z naiwnych klientów.
    jeśli chcesz by coś było zrobione zrób to sam lub zabroń swojemu dziecku.

  3. #23

    Domyślnie

    Moze złożyć z dwóch jeden sprawny a resztę jeszcze sprzedać w cenie złomu...

    http://www.allegro.pl/item769162525_...kumulator.html

    nie mam z ta aukcją nic wspólnego.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja bym naprawiał, D70 to niezły sprzet
    D600 / Tamron 17-35 2.8-4 DI OSD / N70-300 VR IF ED / N35 1.8 ED
    Olympus E500 / Sigma EX 30 1.4 / Zuiko 14-42 /

  5. #25

    Domyślnie

    na Twoim miejscu naprawde zastanowilbym sie nad nowym body. Cena naprawy jest naprawde duza biorac pod uwage wartosc puszki.Moze warto zainwestowac w cos nowego, albo sprobowac upolowac cos na forum od zaufanych sprzedawcow?

  6. #26

    Domyślnie

    ...naprawić, polepić i wcisnąć komuś z forumowiczów na allegro...kiedy czytam takie teksty, to mnie "załamuje"...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •