Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54
  1. #51

    Domyślnie

    odkopię temat.

    czy ktoś korzysta z takiego uchwytu? który z obecnie dostępnych na rynku najlepiej wybrać?
    D7100 | S 10-20 4-5.6 EX | N 35 1.8G | T 70-300 VC USD | SB-700

    Pozdrawiam, Ola

  2. #52

    Domyślnie

    Ja korzystam czasem z podobnego rozwiązania, ale mam jakąś podróbkę niefirmową A korzystam tylko czasem, bo na ogół wolę mieć do body przykręconą płytkę mocowania statywowego (często korzystam ze statywu) i nie chce mi się cały czas przykręcać i odkręcać tego ustrojstwa. Poza tym, od kiedy przesiadłem się na FX i jego ciężkie szkła, wygoda noszenia aparatu w ten sposób znacznie spadła, lepiej po prostu mieć wygodną torbę na ramię i wygodny pasek już do samego focenia

  3. #53

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że pasek na szyje jest duzo wygodniejszy i na pewno w przerwach pomiędzy robieniem zdjęć ma się wolne ręce jak miałabym wybierac to jednk kupiłabym ten 2
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #54

    Domyślnie

    mam neoprenowy pasek z Matina, ale jako że teraz chcę się przesiąść na D7100 + grip, więc sprzęt będzie ważył na pewno więcej. przede wszystkim dużo podróżuje, więc często łażę z aparatem w ręce, a chodzenie przez cały dzień z aparatem na szyi jest często męczące. dlatego też na pewno chcę kupić takie coś.

    dzięki za rady. muszę popatrzeć, który mam konkretnie wybrać.
    D7100 | S 10-20 4-5.6 EX | N 35 1.8G | T 70-300 VC USD | SB-700

    Pozdrawiam, Ola

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •