Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
  1. #1
    krzad
    Gość

    Domyślnie Uchwyt na rękę do aparatu

    Witam

    Zastanawiam się nad kupnem uchwytu na rękę MATIN GRIP do D70. Istnieje jednak 3 wersje tego produktu i nie wiem którą wybrać.

    GRIP I:


    GRIP II:


    GRIP III:



    Najbardziej podoba mi sie wersja pierwsza bez paska na nadgarstku. Niestety nie mam gdzie sprawdzić tych uchwytów. Dostępne one są np. na stronie www.systembank.pl w dziale paski. Czy ktoś może używa takiego uchwytu? A jeśli tak to jakiego? Czy jest wygodny? Czy warto coś takiego kupić czy zostać przy pasku na szyję?

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    Słuchaj. Fajnie, ze to odkryles. To, mysle dobre rozwiazanie do zdjec pionowych. Chocby dzisiaj niepewnie focilem obracajac. Chetnie to kupie. Oczywiscie grip I. Nastepne to juz chyba bajer. Nie ma tam jego ceny. Moze znasz? Wazne tez, ze mozna oprocz tego stosowac normalny pasek na szyje. W sumie fajne rozwiazanie. Kupuje.
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

  3. #3

    Domyślnie

    Nie czytacie Panowie stron klubu d70 Pisalem juz dawno, sam nabylem i chwale sobie bardzo. Mam ta pierwsza wersje, najmniej ograniczajaca nadgarstek. Polecam zdecydownie.

  4. #4

    Domyślnie

    Fajna rzecz, jak ktos bedzie chcial ukrasc sprzet to najwyzej wyrwie reke a nie glowe z kregoslupem
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    Rzeczywiscie Adin ma racje. Na tej stronie "system bank" grip I na razie nie jest dostepny. Wpisalem w google te nazwe, i co mi wyskoczylo? Klub nikoniarzy. Jako polecane akcesoria. Problem w tym, ze ja otwieram wraz z przegladarka od razu forum, a nie klub. Teraz bede madrzejszy. Moze Admin wie gdzie indziej to kupić? Lub ktos inny?
    Naprawde uwazam, ze do pionu to duze wsparcie. W takie goraco jak dzis pasek na szyji to nie jest komfort... A sprobujcie w pionie zrobic z blokada ekspozycji. Gimnastyka...
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

  6. #6

    Domyślnie

    Jacku, otworzyla Ci sie strona forum poniewaz strony klubu sa skonstruowane na zasadzie ramek. Rozumiem ze sprawdzales dostepnosc na stronach systembanku ( http://www.systembank.pl/index.php?stronka=7&id=190 ). Niestety nie mam pojecia gdzie to kupic poza ich systemem. Moze ktos z Wawki moglby zobaczyc jak to wyglada na gieldzie w stodole...

  7. #7
    krzad
    Gość

    Domyślnie

    A więc znalazłem w systembanku. Wersja I bedzie dostępna od końca lipca za ok 85zł. Oprócz tego znalazłem pod linkiem:
    http://www.foto-net.pl/sklep/pokaz_k...=paski&pokaz=0
    wszystkie 3 wersje za 94zł oraz tu:
    http://www.pstryk.com.pl/szukaj?zaaw...37&submit.y=38
    są tylko wersja II i III.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    Dzieki. Juz zamowilem. Na pewno sie przyda.
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

  9. #9

    Domyślnie

    A ja się tak zastanawiam - mi pasek na szyje wydaje sie wygodny. zawsze w razie czego aparat moze podyndac a tak - trzeba go trzymac
    pozdrawiam Sebastian

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    Tronie mily. Nieuwaznie czytasz. Ten grip w niczym nie utrudnia Ci przypiecia paska na szyje. Masz to i to. Prosze zrob pion z jednoczesnym przytrzymaniem blokady AE/AF. Naprawde wtedy, jesli aparat nie wisi na szyi, boje sie o niego. A nie zawsze (upał) na szyi jest wygodnie. Ja mowie o robieniu zdjec przez np. slub lub impreze dluzsza niz 5 min.
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •