Close

Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 1018192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 206
  1. #191

    Domyślnie

    Chyba sobie poczekamy...
    D90 | N 18-105 VR | N 50 1.8 D | SB-700 | Velbon Sherpa 600R | Lowepro Inverse 200 AW

  2. #192

    Domyślnie

    Wystarczy czytać uważnie. było już opisywane co wnoszą poprawki.

  3. #193

    Domyślnie

    A czy ktoś wie czy di866 będzie współpracował także ze starszymi, analogowymi Nikonami? - Konkretnie chodzi mi o mojego starego F65...

  4. #194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolf4321 Zobacz posta
    A czy ktoś wie czy di866 będzie współpracował także ze starszymi, analogowymi Nikonami? - Konkretnie chodzi mi o mojego starego F65...
    Na 110% będą z F65 współpracować Metze: 48 AF-1, 50 AF-1, 58 AF-1, 58 AF-2.. o Metza-ch na kostkach SCA nie wspominając
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  5. #195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Albert44 Zobacz posta
    Na 110% będą z F65 współpracować Metze: 48 AF-1, 50 AF-1, 58 AF-1, 58 AF-2.. o Metza-ch na kostkach SCA nie wspominając
    Dzieki, ale chodzi mi konkretnie o Di866 i F65. Mam aktualnie dwa nikony - D7000 a w szafie starego F65 - pozostał jednak sentyment do analoga (slajdy) i chciałbym też czasem z niego korzystać z lampą, stąd moje pytanie... Podejrzewam że w trybie full-manualnym Di866 będzie działać jak każda inna lampa - ale co z jakąś automatyką, choćby częsciową?

  6. #196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolf4321 Zobacz posta
    Dzieki, ale chodzi mi konkretnie o Di866 i F65. Mam aktualnie dwa nikony - D7000 a w szafie starego F65 - pozostał jednak sentyment do analoga (slajdy) i chciałbym też czasem z niego korzystać z lampą, stąd moje pytanie... Podejrzewam że w trybie full-manualnym Di866 będzie działać jak każda inna lampa - ale co z jakąś automatyką, choćby częsciową?
    Tzn. masz takowego nissina, czy chcesz ekstra zakupić?
    Ostatnio edytowane przez Albert44 ; 20-03-2011 o 16:17
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  7. #197

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Albert44 Zobacz posta
    Tzn. masz takowego nissina?
    Zastanawiam się nad zakupem - mogę go odkupić dość tanio po znajomości.

  8. #198

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolf4321 Zobacz posta
    Zastanawiam się nad zakupem - mogę go odkupić dość tanio po znajomości.
    To kup metza.. ale broń boże nie musisz Tak czy siak metze to 100% cyfra i 100% analog ....
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  9. #199

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolf4321 Zobacz posta
    A czy ktoś wie czy di866 będzie współpracował także ze starszymi, analogowymi Nikonami? - Konkretnie chodzi mi o mojego starego F65...
    Jeśli nie będzie nic cudował (wszak to Nissin ) to będzie pracował lecz tylko w automatyce własnej, tzw. A (choć u Nissina to się zwie Av) i M. O TTL zapomnij, gdyż Di866 obsługuje tylko iTTL.

    Z lamp z TTL to SB600/800 oraz Metze zostają.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  10. #200

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Jeśli nie będzie nic cudował (wszak to Nissin ) to będzie pracował lecz tylko w automatyce własnej, tzw. A (choć u Nissina to się zwie Av) i M. O TTL zapomnij, gdyż Di866 obsługuje tylko iTTL.

    Z lamp z TTL to SB600/800 oraz Metze zostają.
    Dzięki. Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie o tryb Av - w instrukcji napisane jest że w tym trybie "światło lampy jest automatycznie sterowane przez wbudowany czujnik fotograficzny" - na ile poprawnie działa to sterowanie? Czy lampa ma informację z body o odległości aparat-obiekt?

Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 1018192021 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •