Close

Strona 42 z 42 PierwszyPierwszy ... 32404142
Pokaż wyniki od 411 do 415 z 415
  1. #411

    Domyślnie

    zamieniłem sigme 17-70 na T17-50 VC i jestem bardzo zadowolony
    D600 / N-24mm 2.8 / N-35mm 2 / N-50mm 1.8 / Tamron 70-200 mm 2.8 / Nikon SB-600

  2. #412

    Domyślnie

    wiem, że wyciągam baaardzo archiwalny wątek jednak moje pytanie najlepiej pasuje chyba właśnie tutaj. ten Tamron to mój pierwszy obiektyw po kitowym nikorrze i nie wiem czy to normalne, że AF działa tylko w centralnym punkcie? ktoś tutaj o tym pisał i chyba nic z tym nie robił. ja mam jeszcze tydzień na oddanie obiektywu. do tego przy włączonej stabilizacji obraz bardzo drży zanim wystabilizuje. czy to normalne? czy mam się do tego przyzwyczaić.

    błagam nie linczujcie jeśli zadaję głupie pytania. czytam to forum od kilku dni i już nic nie wiem ....

  3. #413

    Domyślnie

    Niestety stabilizacja tak w nim działa.

    Co do AF - powinien działać na wszystkich punktach, tylko im bardziej oddalone od środka może może być coraz mniej celny.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #414

    Angry

    GonzoG dzięki za odpowiedź. sprzedawca twierdzi, że za AF (ostrzenie w różnych punktach) odpowiada body. a obiektyw albo ostrzy albo nie. skoro ostrzy w centralnym punkcie tzn, że wina jest gdzie indziej (?!?!?) nie wiem czy zrozumiale to napisałam. i nie wiem w takim razie gdzie leży problem.
    jeszcze dodam, że obiektyw testowałam w domu i tutaj na innych punktach w ogóle nie ustawia ostrości. nie wiem jak będzie na dworze gdzie światła jest więcej. jeśli na dworze będzie ok to co? wymieniać czy nie? jak pisałam, dopiero zaczynam przygodę z fotografowaniem. nie mam porównania z innymi obiektywami i nie wiem czego mogę wymagać od tego tamrona.

  5. #415

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HelloIza Zobacz posta
    GonzoG dzięki za odpowiedź. sprzedawca twierdzi, że za AF (ostrzenie w różnych punktach) odpowiada body. a obiektyw albo ostrzy albo nie. skoro ostrzy w centralnym punkcie tzn, że wina jest gdzie indziej (?!?!?) nie wiem czy zrozumiale to napisałam. i nie wiem w takim razie gdzie leży problem.
    jeszcze dodam, że obiektyw testowałam w domu i tutaj na innych punktach w ogóle nie ustawia ostrości. nie wiem jak będzie na dworze gdzie światła jest więcej. jeśli na dworze będzie ok to co? wymieniać czy nie? jak pisałam, dopiero zaczynam przygodę z fotografowaniem. nie mam porównania z innymi obiektywami i nie wiem czego mogę wymagać od tego tamrona.
    Jeśli masz jeszcze kit, to sprawdź na nim, jak działa AF. Jeśli nie ma problemów, to znaczy, że coś nie tak jest z Tamronem.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Strona 42 z 42 PierwszyPierwszy ... 32404142

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •