Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Angry 5700 --- paski szare --- soft?

    Wiem , ze ten temat był juz poruszany , ale cos jest nie tak mialem szare paski rano teraz mam kolorowe a przez chwile udalo sie zrobic 2 foto ladne, jakm kiedys , teraz znowu mam paski, a problem zaczol sie wczoraj gdy zrobilem foto na filtrze w tulejce .... nie wiem moze to przez to sie zjebalo wsyztko , do menu sie aldnie wchodzi nie ma problemu, mam ten soft 1.1 i bym go wsadzil tylko nie wiem jak skasowac stary zrobic reset i jak wogole go zainstalowac w moim nikonie .??? tak dla laika prosze wytlomaczyc . POZDR. dzieki za szybka pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lyzek Zobacz posta
    Wiem , ze ten temat był juz poruszany , ale cos jest nie tak mialem szare paski rano teraz mam kolorowe a przez chwile udalo sie zrobic 2 foto ladne, jakm kiedys , teraz znowu mam paski, a problem zaczol sie wczoraj gdy zrobilem foto na filtrze w tulejce .... nie wiem moze to przez to sie zjebalo wsyztko , do menu sie aldnie wchodzi nie ma problemu, mam ten soft 1.1 i bym go wsadzil tylko nie wiem jak skasowac stary zrobic reset i jak wogole go zainstalowac w moim nikonie .??? tak dla laika prosze wytlomaczyc . POZDR. dzieki za szybka pomoc
    Przepraszam za tak pomieszane wytlomaczenie ale jestem zdenerwowany , bo ten aparat mial miec ciekawe zadanie za pare dni do wykonania, a teraz jest powiedzmy to wstanie uspienia .

  3. #3

    Domyślnie

    lyzek miałem to samo. Na 99% to jest wada fabryczna matrycy. Pozostaje Ci oddać aparat do autoryzowanego serwisu i czekać na naprawę. Ja miałem szczęście, naprawili w niecały tydzień. poczytaj tu:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=10609
    Jeżeli chodzi o soft to wgrają Ci nowy 1.1 bez dodatkowych pytań i co najważniejsze kosztów.
    Jak musisz robić pilnie zdjęcia to najlepiej pożycz od kogoś aparat, bo z tą matrycą to może wyjść jeszcze kilka dobrych zdjęć a potem padnie na amen.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Unix ; 06-10-2006 o 09:18
    Unix

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •