Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
  1. #21

    Domyślnie

    Hmmm... moze być ciekawie. Nawet zdjae mi sie ze chcę. Ale póki co wstrzymam się z decyzją co by wątek na piwo nie zszedł bo to mnie wogle nie interesuje. Mój cel konkretny to zdjęcia nie spotkania przy piwie.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  2. #22

    Domyślnie

    Dużo zależy od terminu, ale wstępnie piszę się na to, pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    no i ja sie dopisuje jak cos:P no i modelke tez moge przyciagnac ze soba, wiec tez bedzie pozowanie za zdjecia:P
    Wystarczy D80 i troche szklarni i jeszcze jakas żarówka

  4. #24

    Domyślnie

    Jeszcze się okaże, że będzie więcej modelek niż fotografów

  5. #25

    Domyślnie

    Konrad dopisz i mnie, ale nie bede soba jesli nie dodam, ze wywazasz otwarte drzwi ;p

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    Ja to tak rezerwowo i raczej motywacyjnie, bo z daleka i termin istotny, bo konkurencja imprez na mazowszu akurat spora (a moja lokalna grupa ma ADHD), ale widzę, że tu posucha straszna! Rejon ubogi, ale żeby aż tak? Przecież można z otworkiem jakimś przyjść choćby....

  8. #28

    Domyślnie

    same leniuchy

    a do was mozna wpasc? Dosc czesto bywam, wiec moze zalapie sie na kilka zdjec?

  9. #29

    Domyślnie

    Ja tam nie wiem, dopiero dołączyłem do grupy, ale sądzę, że raczej się ludziska ucieszą, że więcej pijaków... tfu!... fotografów z forum można spotkać oko w oko, ząb w ząb. Zawsze możesz dołączyć do Freelancer'a - nie ważne skąd kto jest, ale by razem działać przecież!

  10. #30

    Domyślnie

    witam
    a ktos z Can... eee najwyzej przyjde wypic piwko i popatrzec. jesli mozna oczywiscie.
    ps.
    mam troche sprzetu studyjnego

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •