Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: kobiecy atrybut

  1. #1

    Domyślnie kobiecy atrybut

    Witam,
    to mój pierwszy post w tym dziale. Wiem, że jeszcze sporo do zrobienia przede mną - wszystkie Wasze wskazówki są więc dla mnie na wagę złota.
    Na początek jedno zdjęcie

    1.

  2. #2
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Czytając temat liczyłem, że w środku zobacze... Zawiodłem sie
    Nie wiem czy nie jest ciut za czerwono? Albo to monitor w robocie

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba!
    Wojciech Miętka
    Nie wyobrażam sobie innego systemu
    Nk D2x, Nk 17-55 2.8, Nk 80-200 2.8, Nk 50 1.8

  4. #4

    Domyślnie

    Mi się podoba, fajnie uchwycona dziewczynka, interesująca kolorystyka, fajne światło, przyjemna GO - akuratnie. Pewnie najwięcej kontrowersji wzbudzi sposób kadrowania - skośny, mi to nie przeszkadza, ale nie wiem czy nie lepiej było przesunąć odrobinkę w prawo i w dół, albo z tego co jest odciąć trochę góry i lekko lewą stronę. Po zmniejszeniu można ciut spróbować wyostrzyć, bo lekko się zrobiło miękkie zdjęcie, ale przy portrecie to w sumie może i dobrze. Udane zdjęcie, ładna dziewczynka, ciekawe tło.
    "Od życia bez łez, do łez nad życiem swoim"

  5. #5

    Domyślnie

    jak wyzej, kadrowalbym troche inaczej, pewnie odpuscilbym skos, za duzo góry za malo prawej, mimo to bardzo mi sie podoba, ładna miekka obróbka i siwetna modelk, pozdraiwam

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za komentarze - co do kadrowania zamachnęłam się na ciaśniej - ale bardziej podobało mi się ciut więcej powietrza W prawo nie było już można iść - dziewczynka na wysokim murku, który stanowił barierę, a ja na drabinie <lol>.Trochę znudziły mi sie takie grzeczne kadry stąd też takie małe eksperymenty. Jednak przytnę jeszcze raz to zdjęcie dla sprawdzenia wedle sugestii.
    Miękkość specjalnie dodana żeby było tak "dziewczynkowo - bajkowo - barbiowo "
    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Czytając temat liczyłem, że w środku zobacze... Zawiodłem sie
    Nie wiem czy nie jest ciut za czerwono? Albo to monitor w robocie
    Dex - po prawdziwe kobiece atrybuty o ktorych zapewne myślałeś to do działu akt
    Czerwono na pewno nie jest - monitor skalibrowany.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    naturalnie i bardzo ladnie
    D50 + S30 1:1,4 + Nikkor'y

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •