Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #12

    Domyślnie

    Tobie się udało, mnie też, to czemu odwodzić innych od tego typu napraw?
    Pewnie, że na własną odpowiedzialność, ale trzeba jakoś oszacować czy jest się to wstanie zrobić czy nie.
    D3Hs, N50/1.2 G, SB-1000 + platynowy stołek

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adak Zobacz posta
    Tobie się udało, mnie też, to czemu odwodzić innych od tego typu napraw?
    Pewnie, że na własną odpowiedzialność, ale trzeba jakoś oszacować czy jest się to wstanie zrobić czy nie.
    Sęk w tym że mi sie nie udało.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    Sęk w tym że mi sie nie udało.
    To czemu napisałeś w tym temacie:
    "Tak tylko z ciekawości bo już skleiłem, czy ktoś już miał ten nieśmiertelny problem kleju i gum z D 300?"
    I był to w nim Twój jedyny post?
    D3Hs, N50/1.2 G, SB-1000 + platynowy stołek

  5. #15

    Domyślnie

    Zły moderator zamknął.
    Niestety za kilka dni odkleiła sie kolejna i to średnio wyszło/
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #16

    Domyślnie

    A czy ta "pajęczynka" naprawdę przeszkadza? Może jednak warto z nią żyć?

  7. #17

    Domyślnie

    Napisze jak się wszystko potoczyło do końca,
    po pierwszym zdenerwowaniu i nerwach związanych z tym że zrobiła się pajęczynka na wyświetlaczu, i tym że koszt wymiany LCD jest tak wielki, ochłonąłem i spojrzałem spokojnie na wyświetlacz, okazało się że LCD jest cały, nie wylał się, więc można z tym żyć. Potem przyszło olśnienie, że gdzieś widziałem takie szkiełka hartowane przyklejane na te które są standardowo, pojechałem do sklepu w okolicy kupiłem bodajże GBS, czy jak to się zwie za 25 zł komplet (duża i mała szybka). potem jak najdelikatniej żeby nie uszkodzić LCD zacząłem odrywać popękaną szybkę, po operacji przedmuchałem delikatnie LCD żeby wszelkie drobinki rozbitego szkła usunąć, przykleiłem zastępczą szybkę - sukces!!!
    Radość nie do opisania, aparat jak nowy, żal tylko napisu nikon na szybce, jednak 475 zł zostało w kieszeni

    Pozdrawiam
    Marcin Kowalski
    | http://picasaweb.google.pl/fikromajo | Sport to moje życie, fotografowanie sportu to moja pasja!!! | http://picasaweb.google.pl/akces2.com

  8. #18

    Domyślnie

    aaaa to kolega nie uszkodził LCD tylko szybke w body:P
    To dwa oddzielne elementy są. Ja miałem sytuacje odwrotną. Szybka była cała ale lcd wylało. Wtedy taka zabawa faktycznie 500zł

    Jakby Ci wymienili tylko LCD w serwsie to pajęczynka by została.
    Nikon D80 + N18-70DX+ S70-300 DG APO + Carena TZ-250

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez semyazza Zobacz posta
    nie musial niczego psuc
    samemu to mozna naprawic spluczke w kiblu, albo zamek w drzwiach (i to tez nie kazdy). Aby rozkrecic aparat, to trzeba byc albo specem, albo desperatem, szczegolnie, ze to tylko 500zl
    Łeeetam. Sam rozkręcałem D80 (wiem D80 to nie D300) i zdejmowałem filtr dolnoprzepustowy z matrycy (i zakładałem IR) i jak złożyłem to wszystko było w porządku. Cała operacja trwała ok. 40min. (włączając dwie zmiany pampersa).
    Tak czy siak, spłuczka w kiblu nadal mi cieknie
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  10. #20

    Domyślnie

    Właśnie wczoraj zapłaciłem za wymianę górnego LCD w D80 - serwis FixationUK.com Labour £65 + Parts £39.87 + shipping by UPS w obie strony £60 z części jakie wymieniono to: wyświetlacz i gumy (tylna - widocznie była konieczność zerwania bo gumki były nie uszkodzone)
    F100+MB15, D4s, N24/2.8D, N35/2.0D, N50/1.4D, N105/2.8VR, N28-70/2.8, N70-200VR/2.8, SY135/2.0MF, SY 85/1.4MF, SY14/2.8MF, Tokina ATX 300 f/4, SB900, Fuji x100s

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •