Close

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 132
  1. #31

    Domyślnie

    dzięki za szybki odzew : ))
    oferta ovh i linuxpl całkiem przyzwoita, szczególnie ovh - 120zł rocznie przy tych parametrach. Właśnie jak z szybkością i awaryjnością serwerów?
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  2. #32

    Domyślnie

    ja korzystam z Linuxpl.com - place 50/rocznie - nie mialem wiekszych problemow - od 3 czy 4 lat

    "
    Dowolna ilość domen podłączonych pod konto
    Dowolna ilość subdomen
    Dowolna ilość kont e-mail
    Dowolna ilość aliasów pocztowych
    2000 MB pojemności ( 1 Gb + 1 Gb )
    20 GB transferu miesięcznie ( 240 GB transferu rocznie )
    .....
    i wiele innych opcji
    szczegoly http://linuxpl.com/ lub http://linuxpl.com/?id=hosting&k=w1gb
    Ostatnio edytowane przez prezio ; 21-07-2010 o 15:50
    Nikus DeTrzysta'S i szklarnia z owocami Sigmusia i Nikusia oraz malutkiej Tokinki - do tego blyszczyk na 9setce

  3. #33

    Domyślnie

    kZC_ sprawdz jeszcze cal.pl
    wczoraj wykupilem u nich serwer 78zl+vat/rok i w tym mam 5GB miejsca na serwerze i cala reszte nieograniczona powodem przesiadki byl brak mozliwosci tworzenia baz na poprzednim serwerze. a serwer polecil mi jeden z naszych kolegow forumowych. moja stronka wlasnie smiga na testowych ustawieniach, bo jeszcze fv nie oplacilem

  4. #34

    Domyślnie

    ja przeniosłem się z nazwa.pl do ovh.pl i jest git. lepsze parametry i tańszy polecam OVH
    Nikon D80/D90/D610 + N24-70 + N80-200 + SB-900
    Kilka moich fotek

  5. #35

    Domyślnie

    W mojej skromnej opinii podstawowa oferta linuxpl.com jest co najmniej wystarczająca na potrzeby nawet średniej strony WWW (20 GB transferu i nielimitowane właściwie wszytko, co nie powoduje wzrostu obciążenia serwera). Za niecałe pięć dyszek rocznie mamy wszystko, co potrzeba, nawet dostęp do shella jeżeli ktoś potrzebuje. Pomoc techniczna działa bardzo szybko i sprawnie (rzadko zdarzało się, abym na interwencję musiał czekać dłużej niż kilkanaście minut w ciągu dnia). Reasumując sprawdziłem i rekomenduję. Zdecydowanie zaś nie polecam hosterów takich jak nazwa.pl czy home.pl; poza wysoką ceną usług nie oferują oni nic ciekawego.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  6. #36

    Domyślnie A jakby tak zmienić hosting www to na jaki?

    Tak mnie tknęło bo blog mi się strasznie muli na obecnym O ile www chodzi w miarę płynnie to blog już nie bardzo. Akurat zostało mi 14 dni do wygaśnięcia konta i nie wiem czy przedłużać czy szukać gdzie indziej.

    Obecnie korzystam z webd.pl bo jest tanio. Bardzo tanio nawet bym powiedział. Oto co mam:

    5 GB miejsca na dysku
    miesięczny transfer do 50 GB
    3 konta mailowe
    1 baza danych mysql
    1 konto FTP
    1 podpięta domena
    PHP 5 / MySQL 5

    I to wsio za 40zł ma rok


    Miejsca więcej nie potrzebuję, transfer też wystarczy i to z zapasem. dobrze by było jakby można było do 3 domen podpiąć przy zachowaniu podobnego pułapu finansowego. No może być ciut drożej


    I teraz mam jeszcze dodatkowe pytanie. Czy mogę przenieść www i bloga które mam u nich na nowy hosting nie grzebiąc się w tym wszystkim za bardzo (bo po prostu nie za bardzo sobie z tym radzę) Coś jak kopiuj/wklej ?

  7. #37

    Domyślnie

    Trafiłeś z tematem.
    Właśnie też nad tym myślę. Tylko mi zostało 13 dni
    NIKON Coolpix S510

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Le Sir Zobacz posta
    Trafiłeś z tematem.
    Właśnie też nad tym myślę. Tylko mi zostało 13 dni
    To musimy flaszkę kupić i podumamy razem

    A serio - masz coś na oku ?

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    (...)

    I teraz mam jeszcze dodatkowe pytanie. Czy mogę przenieść www i bloga które mam u nich na nowy hosting nie grzebiąc się w tym wszystkim za bardzo (bo po prostu nie za bardzo sobie z tym radzę) Coś jak kopiuj/wklej ?

    Jak będziesz przenosił stronę to daj znać bo będzie trzeba tam utworzyć jedną bazę sql pod cmsika.
    Zrobi się w kilka minut więc jak coś to pisz.
    Z blogiem będzie już gorzej. Musisz sobie zrobić kopie folderu "upload" do którego wrzucasz pliki oraz kopie bazy sql. Potem ją zaimportujemy i powinno być ok.

    Polecam linuxpl.com
    Dobra cena, serwer szybki i póki co niezawodny.
    opis w fazie przygotowań ...

  10. #40
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    linuxpl.com

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •