Close

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 132
  1. #21
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetik Zobacz posta
    szukam jakiegoś rozsądnego hostingu na www
    tzn? ja mam 2 T (2.000 GB) transferu i 10 GB powierzchni. poczta ile chce, sql itd. www.nazwa.pl Pierwsze pół roku za 1 zł firma/ osoba 50 zł.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #22

    Domyślnie

    polecam home.pl ale jest dość drogo.
    NIKON...

  3. #23
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    www.netmark.pl - hiper tanio i bardzo bezboleśnie - polecam

  4. #24

    Domyślnie

    dzięki za informacje - teraz pozostaje coś wybrać....

    pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek B. Zobacz posta
    polecam home.pl ale jest dość drogo.
    zdecydowanie odradzam home.pl. Mimo ze jestem ich klientem od 2000 roku, ale od kilku miesiecy przymierzam się do zmiany, bo niestety bardzo często maja przeciążone serwery i strona praktycznie nie funkcjonuje.
    Nikon system...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sidek Zobacz posta
    zdecydowanie odradzam home.pl. Mimo ze jestem ich klientem od 2000 roku, ale od kilku miesiecy przymierzam się do zmiany, bo niestety bardzo często maja przeciążone serwery i strona praktycznie nie funkcjonuje.
    hmm, już dawno bym im podziękował. Wystaczyło by że raz czy dwa razy by mi stronka nie weszła. Póki co działa zawsze i bardzo szybko. A poczta bardzo szybko.
    NIKON...

  7. #27

    Domyślnie

    odświeżę trochę wątek..
    szukam w miarę szybkiego hostingu w korzystnej cenie.. min 1GB/2GB pojemności na stronę www. Najlepiej jakby był to polski host. Na razie zainteresowała mnie oferta superhost.pl i webd.pl jednak mają one limit miesięczny. Superhost ma roczny 2000GB, a webd miesięczny 30GB.. Wiem, że go na pewno nie przekroczę. Nie chce się ograniczać tylko do wyboru między tymi dwoma firmami.. Poleci ktoś coś korzystniejszego?
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  8. #28

    Domyślnie

    linuxpl.com
    mam tam konto bodajrze od lutego i bez problemow. Pomoc o kazdej godzinie dani i nocy

  9. #29

    Domyślnie

    ovh.pl - używam od prawie 2 lat - jestem bardzo zadowolony : 25GB miejsca 500 GB transferu miesięcznie za nie całe 10 zł brutto/miesiąc.

  10. #30

    Domyślnie

    tylko home.pl reszta to pionki

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •