Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Update - firmware D2X(Hs) v. 2.00

    Tylko bez kolejki

    Dostepny od dzisiaj na stronach wsparcia technicznego Nikona. Zainstalowalem, wyprobowalem na szybko, dziala. Ladne, profi menu w kolorach granatu i zolci Reszta pozniej...

  2. #2

    Domyślnie

    "Ladne, profi menu w kolorach granatu i zolci"

    To ja w takim razie nie chce byc profi
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba nie widziales poprzedniego

  4. #4

    Domyślnie

    Ale łatwiej ściągnąć z serwera w USA
    Szczególnie podoba mi umożliwienie czyszczenia matrycy bez zakupu zasilacza.
    D3, G11 kilka szkiełek

  5. #5

    Domyślnie

    Jeszcze nie zdążyłem wgrać nowego softu ale chciałbym się dowiedzieć jakie są wrażenia po uaktualnieniu oprogramowania w D2X. Chętnie poznam opinie tych, którzy już uczynili ten krok. Interesowałby mnie aspekt czysto praktyczny.
    Pzdr
    lenek

  6. #6

    Domyślnie

    Lenek, na forum D2H/X Nikonians sporo osób wspomina o znacznie lepszej pracy AF po zainstalowaniu nowego softu. Sądzę, że warto spróbować. Szkoda tylko że "olali" D2H

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie bardzo istotna zmiana jest dodanie posrednich czulosci ISO. W sumie to dla nich zrobilem upgrade. Autoryzacja tez moze sie przydac, choc do tej pory dalo sie bez niej zyc. Nie zauwazylem jednak zmiany w szybkosci AF o ktorej pisza na forach m/n. Fakt, do czyszczenia matrycy nie musze juz uzywac czasow 1/30 lub bulb. Ladowanie krzywych w aparacie, poki co a fuj. Tyle pokrotce.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Lenek, na forum D2H/X Nikonians sporo osób wspomina o znacznie lepszej pracy AF po zainstalowaniu nowego softu. Sądzę, że warto spróbować. Szkoda tylko że "olali" D2H
    Też żałuję, że olali D2H ale myślę poprostu, że nie da się już więcej z niego wycisnąć. Jedyne co by mi się przydało to podnoszenie lustra do czyszczenia wnętrza. Mieszkam dość daleko od Warszawy i nie mogę pójść tak sobie i wyczyścić. Zaś zakup zasilacza uważam za totalnie zbędny wydatek.
    Pzdr
    lenek

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lenek Zobacz posta
    Zaś zakup zasilacza uważam za totalnie zbędny wydatek.
    Dokładnie. Ja poprostu wciskam spust na B i zdmuchuję (paszczą) syf z matrycy. Działa

  10. #10

    Domyślnie

    Taaa. A jutro będzie wątek na temat: "Czyściłem matrycę tak, jak proponował Czornyj i się cała zapluła - co z tym teraz zrobić"?
    Jacek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •