Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    nie chce byc forumowym artystą. Artysta to skrót myślowy. Nie mieliście takich sytuacji jak np: "dzien dobry, w telefonie mam takie ladne zdjecie, pan mi wydrukuje z tego plakacik". Chodzi mi o takie rzeczy. Można przykłady mnożyć. Temat zostawiam otwarty. Może znajdą się chętni

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturjb Zobacz posta
    Moze troszkę inaczej.
    Mam znajomą, robi zdjęcia koleżankom bliższym i dalszym. Uważana jest w swoim środowisku za 'wielki talent', wiele osób jest zachwyconych jej zdjęciami. Powiedzcie mi, czy Waszym zdaniem też jej zdjęcia za takie dobre: www.alexdarg.deviantart.com/gallery . ?
    Ja tak trochę of topem...
    Co do Tych zdjęć co (podlinkowałeś to niektóre mi się bardzo podobają(może się nie znam no ale...), poza tym jest jeszcze kilka w tej galerii pomysłowo dobrych tylko technicznie nie dopracowanych...
    Ale jeśli komuś się podoba to co robimy, a ktoś za to płaci, to chyba dobrze no nie?

    Edit:
    Ładna Ta Twoja znajoma, może zrób z nią jakąś sesyjkę
    Ostatnio edytowane przez offeath ; 04-10-2009 o 11:55

  3. #13

    Domyślnie

    Mam znajomą, robi zdjęcia koleżankom bliższym i dalszym. Uważana jest w swoim środowisku za 'wielki talent', wiele osób jest zachwyconych jej zdjęciami. Powiedzcie mi, czy Waszym zdaniem też jej zdjęcia za takie dobre: www.alexdarg.deviantart.com/gallery . ?
    A ja uważam, że znajoma potrafi się świetnie sprzedać. Zdjęcia mi się nie podobają, bo jazda po Hue&Saturation bez wytchnienia może się przejeść. Tak samo B&W, bo ja lubie soczyste blekętłajt. Jakiś nieostrości zabójczych ogólnie nie widzę. Zazdroszczę jej siły przekonywania, nie wiem czy ma talent, bo ja się nie znam, ale na pewno ma wizję. Też zazdroszczę.

    pzdr
    mati
    Ostatnio edytowane przez matyjasz ; 04-10-2009 o 15:29 Powód: dobry wątek w końcu

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturjb Zobacz posta
    Moze troszkę inaczej.
    Mam znajomą, robi zdjęcia koleżankom bliższym i dalszym. Uważana jest w swoim środowisku za 'wielki talent', wiele osób jest zachwyconych jej zdjęciami. Powiedzcie mi, czy Waszym zdaniem też jej zdjęcia za takie dobre: www.alexdarg.deviantart.com/gallery . ?

    no tak

    pokolenie wychowane na repoglamur musi sie innych pytac czy zdjęcia (jesli nie są repoglamur) są dobre


    Ostatnio edytowane przez pradut ; 04-10-2009 o 17:12

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez offeath Zobacz posta
    Edit:
    Ładna Ta Twoja znajoma, może zrób z nią jakąś sesyjkę
    Toć przecież ona robi SONY'm. Toż to byłby mezalians

    Jako, że widzę mały brak chętnych mogę się zgłosić do tego projektu. Tylko musi się znaleźć jeszcze jakaś osoba "postronna" która by nam narzuciła wymagania jako "klient".
    peace & love

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez offeath Zobacz posta
    Edit:
    Ładna Ta Twoja znajoma, może zrób z nią jakąś sesyjkę
    a co na to moja dziewczyna...

    a sesyjki jej robiłem, nawet kilka moich zdjeć jest w jej galerii

    Cytat Zamieszczone przez pradut Zobacz posta
    no tak

    pokolenie wychowane na repoglamur musi sie innych pytac czy zdjęcia (jesli nie są repoglamur) są dobre


    ja z repoglamour mam tyle wspólnego co z fotografowaniem plam na słońcu. Mnie te zdjęcia po prostu nie rzucają na kolana i szczerze nie rozumiem dlaczego rzucają innych. No ale o gustach się nie dysktuje. W sumie jak komuś się podobają to chyba dobrze. Mi się podoba muzyka disco polo. Poważnie.
    Ostatnio edytowane przez arturjb ; 05-10-2009 o 23:44
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturjb Zobacz posta
    a co na to moja dziewczyna...
    planujesz akty z nią?
    niech się przyzwyczaja, że tak praca fotografa

    A tak w celach sprawdzenia pokazałem jej galerii mojej młodszej siostrze i podsumowała to ta:
    "o widzisz jakie powinieneś robić zdjęcia..."

  8. #18

    Domyślnie

    czyli zdjęcia Oli można uznać za dobre
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  9. #19

    Domyślnie

    Przeglądając podlinkowaną galerię znalazłem w końcu jakiś plus umieszczania podpisów na zdjęciu.
    Wreszcie wiadomo kogo omijać.

  10. #20

    Domyślnie

    Andrzeju! nie żartuj! Wszytkie osiemtastolatki w moim miasteczku drżą, żeby autorka galerii zrobiła im sesję, za którą weźmie 70zł, oddając 30 zdjęć na płycie.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •