Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: model

  1. #1

    Domyślnie model

    model Piotrek;]
    wciąż się uczę wiec proszę za bardzo nie krzyczeć sugestie i uwagi mile widziane
    z góry dziękuje za opinie
    1.

    2.

  2. #2

    Domyślnie

    Na szybko:
    1. fatalne ułożenie prawej ręki modela - w kieszeni, a za nią poła marynarki, źle to wygląda - w ogólnym oglądzie, tak jakby nie było dłoni, a jakiś czarny kikut wystawał, dopiero po chwili widać dłoń w kieszeni. Zatem jeśli już to kolor może. Ale ułożenie drugiej dłoni przy klamrze od paska też mi się nie podoba. Zatem te elementy rujnują to zdjecie moim zdaniem. A szkoda, bo kompozycja fajna i tło rewelacyjne (choć wyciągnąłbym szczegóły trochę ze świateł chyba by uwypuklić chmury). Prawa strona - trochę ciemno na marynarce, koszuli i rzeczywiście trochę wołająca o kontekst z sąsiadującym zdjęciem. Sama, mocno symboliczna, ale dobra fotografia.
    2 . Obie częsci nie leżą mi zupełnie. Chyba kontrast ubioru i stylizacji do faktury trawy ma na to najmocniejszy wpływ. Może światło, które tu zamiast tworzyć - psuje. Nie wiem do końca.

  3. #3

    Domyślnie

    Co do zdjęcia nr 1a - zmieniłbym nieco kadrowanie - jest zbyt centralnie,
    Zdj. nr 2a - spoko - choć popracuj na ułożeniem rąk zgodnie z sugestiami mojego poprzednika.
    Zdj. nr 2b zbyt ciemna koszula na takie kadrowanie - zlewa się z tłem i nie daje efektu.

  4. #4

    Domyślnie

    1a - modela przesunac o 2 czy 3 metry, w poziomie zrobic zdjecie - taka moja niesmiala wizja.
    1b - bardzo fajna
    D50 + S30 1:1,4 + Nikkor'y

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •