Close

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 186 z 186

Wątek: Tutek ślubny

  1. #181

    Domyślnie

    U mnie minęło 11 lat od ślubu i też czasem sięgam po zdjęcia zlecone, które robił mój znajomy (video, zaoferował też zdjęcia). To był klasyczny przypadek, eh - żeby było, na sztukę. To co nam przekazał to istna masakra Zapłaciliśmy wówczas już ze świadomością, że nie jest ok, ale nie marudziłem świadom popełnionego błędu (tanio=kiepsko)

    Jakimś cudem jeden z gości, mój kumpel, nic nie mówiąc wcześniej przywiózł na wesele swojego analoga i zaserwował nam niespodziankę. Grubą kopertę samodzielnie wołanego repo BW. Miód. Do dziś uwielbiam oglądać te zdjęcia, prawdziwe surowe repo z wieloma niedociągnięciami warsztatowymi, ale za to genialnie ukazujące emocje. Nigdy nie kleiłem z tych zdjęć albumu, cały czas ,,siedzą'' w kopercie po papierze foto, na którym je wołano. W takiej formie chcę do nich wracać. Albumów mam dość z racji profesji

  2. #182
    Oszczędny w słowach Awatar dominicus
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Warszawa/Brwinów
    Posty
    116

    Domyślnie

    Ostatnio żona mówi mi, że jej koleżanka z pracy chce bym jej zdjęcia na ślubie robił. Ja na to że od tego są zawodowcy itd., że to ich chleb powszedni, a ja to pstrykacz niedzielny jestem. Po długich i ciężkich próbach wytłumaczenia sprawy poddałem się... Dziewczyna widziała tylko zdjęcie córki, które pokazała jej żona i po tym jak się dowiedziała jakim aparatem było zrobione, poprosiła bym robił zdjęcia na ceremonii. Szczęka mi opadła. Z ową koleżanką rozmawiałem tylko raz i to przez kilka minut. Dowiedziałem się, że fotografa biorą tylko na plener (około 600 zł.), a na ceremonii to prócz mnie będzie ktoś z rodziny robił zdjęcia bo ma "dobry aparat". Nie mam pojęcia o reportażu ślubnym, ale idę tam dla świętego spokoju bo mi żona głowę suszy Poczytałem trochę forum, trochę poradników. Sprzęt jaki mam taki mam, ale powinien wystarczyć. Szkoda tylko, że próba uświadomienia młodej zakończyła się fiaskiem.
    Po tym wszystkim przypominałem sobie, że na moim weselu prócz „zawodowego fotografa” zdjęcia robił szwagier (bo miał dobry sprzęt). Obejrzałem te zdjęcia. Delikatnie mówiąc pozostawiają wiele do życzenia. Do szwagra pretensji nie mam, bo zgodził się pod presją rodziny, ale „zawodowy fotograf” okazał się „rzeźnikiem”
    Mając na uwadze powyższe liczę na to, że PM nie będzie mieć do mnie pretensji podobnie jak ja nie mam do mojego szwagra

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dominicus Zobacz posta
    robił zdjęcia bo ma "dobry aparat".
    Kiedyś będąc gościem zabrałem na poprawiny aparat i dałem zdjęcia młodym. To co dostali od fotografa było fatalne (nie mówiłem im o tym), ale byli zadowoleni bo sporo zapłacili. Jak zobaczyli moje zdjęcia to usłyszałem właśnie, że mam "dobry aparat" bo dobre zdjęcia robi A był to Nikon D40 z kitowym obiektywem i chyba Sigmą APO 70-300mm
    Pozdrawiam:
    tatusiek

  4. #184

    Domyślnie

    Podstawa to dobra orkiestra, DJ raczej slabo wychodzi. No i dobra sala. Ksiedzu trza dac w lape, organiscie tez

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tatlpz Zobacz posta
    ... Ksiedzu trza dac w lape, organiscie tez
    Ojej, my też mamy im dawać żeby nie pogonili? A pomyślałeś, że księża też mogą zaglądać na to forum?
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  6. #186

    Domyślnie

    ttutek slubny - wiec nie ty dajesz jak jestes panem mlodym - bo o to bylo pytanie co nie?

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •