Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11

    Domyślnie

    A żona widziała ile to kosztowało?
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #12

    Domyślnie

    Podoba mi się i nawet pod biurko da radę upchnąć - wystarczyło do podłogi przykręcić

  3. #13

    Domyślnie

    Maszyna jest mega, korzystam z takiej na co dzień i z Efi colorproof xf, jakość po prostu masakra Jaki to jest model? Czy to nie jest przypadkiem Epson Stylus Pro 7880?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Podoba mi się i nawet pod biurko da radę upchnąć - wystarczyło do podłogi przykręcić
    Zaświtał mi podobny pomysł, ale niestety - w tym metalowym jest kosz na wydruki, którego jeszcze nie poskładałem, i nie jestem pewien, czy byłaby w stanie sprawnie działać stojąc na podłodze.

    Cytat Zamieszczone przez Seeth Zobacz posta
    Czy to nie jest przypadkiem Epson Stylus Pro 7880?
    przypadkiem tak

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    A żona widziała ile to kosztowało?
    wiedziała - niestety, cwana bestia zauważyła subtelną różnicę między moim wcześniejszym Epsonem R1800 a 7880...
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 14-08-2009 o 19:58

  5. #15

    Domyślnie

    No to czas zmienić dom na większy
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    wiedziała - niestety, cwana bestia zauważyła subtelną różnicę między moim wcześniejszym Epsonem R1800 a 7880...
    Chyba nie liczyłeś na to, że nie zauważy

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Kiedy żona to zobaczyła, chciała nas obydwojga wyeksmitować z domu - na szczęście łańcuch, którym przykułem się do tego maleństwa był mocny i jej niecny plan się nie powiódł!
    Niech wypluje jakiś ładny wielkoformatowy portrecik żony to z miejsca zmieni zdanie
    Nikon Z6 II, Nikkor Z 50mm/1,8 S, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BlackRoger Zobacz posta
    Niech wypluje jakiś ładny wielkoformatowy portrecik żony to z miejsca zmieni zdanie
    Już wypluła, tylko tym razem ja się załamałem. Założyłem rolę Symbio i nie zdążyłem go wprawdzie oprofilować, bo wzorzec na razie leżakuje, ale nawet na standardowym profilu Epsona kolorki wyszły jak w mordę strzelił natomiast z detalami jest "tragedia" - zrobiłem w podstawowym trybie jakości małe powiększonko 20x30cm i przy 12MP pliku z D2X-a można przez lupę każdy piksel z osobna oglądać. Żyleta jest taka, że widać każdy syfek, ziarenko szumu, włosek - a nie jest to jeszcze ostatnie słowo tej drukarki. Do tego diabelstwa faktycznie trzeba mieć Hasela H3DII-50, albo PhaseOne P65+...

    Oczywiście - jak to w Epsonie - kolory jak z bajki. Drukara ma olbrzymi gamut, dla porównania wykres palety barw Epsona (siatka) w porównaniu z minilabem (bryła):
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 14-08-2009 o 22:37

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    ...Drukara ma olbrzymi gamut...
    Czornyj - co Ty mi tu o gamutach pitolisz*? Ty mi powiedz ile 70x100 kosztuje

    Edit:
    * Uuuups... sorki za słownictwo rodem z Hennesy'ego.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Czornyj - co Ty mi tu o gamutach pitolisz*? Ty mi powiedz ile 70x100 kosztuje

    Edit:
    * Uuuups... sorki za słownictwo rodem z Hennesy'ego.
    To maleństwo drukuje niestety tylko 60 x 90

    ( ew. oczywiście panoramki 60 x ilekomuodpowiada)

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •