Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: _margarita

  1. #11

    Domyślnie

    Jedynka+bonusik,super,tylko ostrzej...fajna modelka
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  2. #12

    Domyślnie

    no na 1 zadne wyostrzanie nie pomoże skoro AF złapał na zębach... niestety ja tez widzę problemy z ostrością.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  3. #13
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Tak, panienka pierwsza klasa. Lubię bardzo trójkę i czwórkę. Dobrze zrobione i nastrojowe. Lubiłbym piątkę jakby dziewczyna była mniej obrażona. Chociaż nawet obrażoną lubię. A niech się obraża jak chce. Do twarzy jej z takim dąsem.

  4. #14

    Domyślnie

    2,3,5 i bonus - widziałbym je wykadrowane mniej centralnie, masz przecież tyle bocznych punktów autofokusa
    FM2n, Mamiya RB67;

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    Ja tylko powiem ze pozycja na 2 jest mocno niekorzystna dla modelki szczupła dziewczyna wygląda hmm na delikatnie przydużą.
    Mało czasu, mało talentu i trochę sprzętu.
    Czasami coś tu wpada

  7. #17

    Domyślnie

    Zgadzam się z przedmówcą. Na 2 dziewczyna wygląda jak matka 6 dzieci, po przejściach, jakby miała tyłek jak szafa 3 drzwiowa z lustrem 1 całkiem fajna, na reszcie drażni mnie nieco obrażona (wystraszona?) mina.

  8. #18

    Domyślnie

    Najlepsza kompozycyjnie 4. Wszystkie słabo z ostrością, a na jedynce nie podoba mi się eksponowanie mostka modelki. Ogólnie popraowałbym nad techniką - ostrość, kadrowaniem oraz chyba przede wszystkim nad współpracą z modelką, tak by ją jakoś naturalnie w kadr wcisnąć, ułożyć, rozluźnić.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •