Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Czuję się niepotrzebny ...
    Może mnie ktoś przytuuuliii
    Kobieta powinna zawsze pozostać kobietą ,ale nie musi ,a mężczyzna ,który nie jest mężczyzną jest już niczym .. B.Bardot

  2. #12

    Domyślnie

    Czego to japończycy nie wymyślą ... sądzę ,że klientów na taki gadżet będzie sporo ...

  3. #13

    Domyślnie

    A dziób kanarka rozpoznaje? Jak tak to wsadzam toto do klatki i ustawiam od razu eksport foty raz dziennie do działu przyroda. Nie dość że pięknie uchwyci kanara to jeszcze posty ponabija
    Nikon Z6 II, Nikkor Z 50mm/1,8 S, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  4. #14

    Domyślnie

    Na forum całkowicie nieprzydatne, bo z robieniem testowych zdjęć ścian nie poradzi sobie.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  5. #15

    Domyślnie

    nie przesadzacie trochę? chodzi o fotki imprezowe, takie proste zdjęcia na pamiątkę. Fajnie by było zobaczyć jakie momenty taki robocik uchwycił.
    Nie każdego interesują czarno białe, artystyczne zdjęcia na przesłonie 1.4 i poziom szumu na iso3200.

  6. #16

    Domyślnie

    Moim zdaniem super sprawa. Eliminuje sztuczne uśmiechy itp. Wali fotki z partyzanta i o to tutaj chodzi. Założę się że efekty będą zaskakujące. Na domówki wymarzona zabawka, tylko trzeba wybrać odpowiednie miejsce, żeby nie oberwało to coś butelką
    Pozdrawiam
    sTn82

  7. #17

    Domyślnie

    Jak przeczytałem topic byłem przeciwny. Filmik otworzył mi oczy. To jest suuuper.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Jak przeczytałem topic byłem przeciwny. Filmik otworzył mi oczy. To jest suuuper.
    Teraz tylko czekać na pierwszy pojedynek robotów fotograficznych na forum.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •