Close

Strona 1 z 146 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1454
  1. #1

    Domyślnie Następcy DXX i DXXXX - plotki, spekulacje

    Witajcie,

    D90 debiutował 27 sierpnia 2008. Poplotkujemy.... Czy następca pojawi się w tym roku, czy w następnym?

    Ciekawie pisze o tym Tom Hogan. Jego zdaniem następca będzie nazywał się D7000: http://www.bythom.com/nikonroadmap.htm.

    Jak myślicie? Sierpień 2010 - premiera D7000?

    Pozdrawiam,
    Vermis

  2. #2

    Domyślnie

    A moze pojdziemy zdjecia robic, poki co D90?
    HP 210c, CF Kingmax 16mb, CF HP 4mb, pokrowiec

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie może się on nazywać i D2140 i wychodzić nawet w czwartek. D90 jest jedwabisty
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez D.Anihilati Zobacz posta
    A moze pojdziemy zdjecia robic, poki co D90?
    Razem? Z prawdziwą przyjemnością, ale do Wrocławia z Krakowa trochę daleko...

    Pozdrawiam,
    Vermis

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Dla mnie może się on nazywać i D2140 i wychodzić nawet w czwartek. D90 jest jedwabisty
    Chciałbym go kupić i niedawno w jednym z krakowskich fotojokerów sprzedawca poczęstował mnie informacją, że D90 to niedopracowany aparat, a znacznie lepsza jest A700. Zareklamował ją jako D300 w cenie D90.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vermis Zobacz posta
    Chciałbym go kupić i niedawno w jednym z krakowskich fotojokerów sprzedawca poczęstował mnie informacją, że D90 to niedopracowany aparat, a znacznie lepsza jest A700. Zareklamował ją jako D300 w cenie D90.
    Jeśli to było ~3tyg temu, to akurat w galerii krakowskiej (o ile mówisz o tym fotoklaunie) była ogólna promocja Sony. A co do dopracowania, to widocznie mi i wielu innym userom trafiły się jakieś super sztuki, bo od kiedy mam D90 przestałem marzyć o D300
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  7. #7

    Domyślnie

    W Fotojokerach ogólnie wszyscy polecają Sony. Kiedyś nawet w trakcie rozmowy ze sprzedawczynią 'wydało się', że niedawno przeszła szkolenie organizowane przez Sony. Ogólnie wydaje mi się, że sklep ten promuje Sony. Pewnie za odpowiednią kwotę.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar snikers
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Nowy Sącz/Kraków
    Posty
    168

    Domyślnie

    zgadzam sie. W Fotojokerze chyba przechodza jakies szkolenia na wchodzenie w podswiadomosc.
    Działa to tak:
    Dzien dobry chcialbym dowiedziec sie czegos na temat Nikona D90
    -ok nie ma problemu (cichy szept) "kup sony", powiem panu ze d90 jest dobrym aparatem "kup sony", posiada takie i takie funkcje "kup sony", mozna go porownac z takim i takim aparatem "kup sony", a tak na koniec to proponuje panu Sony alfa za bardzo male pieniadze tak mniej wiecej wyglada rozmowa w Foto(sony)jokerze
    Aktualnie obserwator...

  9. #9

    Domyślnie

    mnie już od tego sony głowa boli w tv kup A380 w radio kup a 330 w gazecie kup A700, budzę się a żona mówi będziemy mieli sonka - przepraszam synka

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pitex Zobacz posta
    mnie już od tego sony głowa boli w tv kup A380 w radio kup a 330 w gazecie kup A700, budzę się a żona mówi będziemy mieli sonka - przepraszam synka
    znaczy sie owocna noc byla, ja bym nie narzekal
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 1 z 146 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •