Close

Strona 6 z 146 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1454
  1. #51

    Domyślnie

    Kurde, z tej półki Dxx wychodzi co 2 lata. Poczekajcie jeszcze 4 miesiące
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #52
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Kurde, z tej półki Dxx wychodzi co 2 lata. Poczekajcie jeszcze 4 miesiące
    Dxx już raczej nie wyjdzie...

    Ja niestety nie poczekam, chociaż może bym chciał... teraz przyszedł czas i możliwość i kupuję D90 (pytałem bo można poczekać powiedzmy miesiąc ale nie dłużej)... A puszeczka jest nieziemska, z wyjątkiem paru NAPRAWDĘ drobnostek...

    A teraz mogę stwierdzić, że zanim następca wejdzie do sklepów po premierze (pewnie na zimę), a potem zanim jego cena osiągnie sensowny poziom, można zrobić pokaźną ilość niezłych fotek. Półtora sezonu by minęło

  3. #53

    Domyślnie

    ja też czekam, ale chyba zrobię to samo co EU07

  4. #54

    Domyślnie

    Ceny D90 lecą ładnie w dół Następca następcą, ale D90 ma w sobie to coś...

  5. #55

    Domyślnie

    Kupuj D90 to bardzo dobra puszka, cena jaka na nią jest teraz jesy więcej niż atrakcyjna, następca miał się pojawić na wiosnę ale teraz o nim raczej cicho się zrobiło więc myślę że raczej na jesień się to przesunie.
    Trzy puszki i kilka szkiełek - ot takie tam

  6. #56

    Domyślnie

    Jak ktoś nie ma nadmiaru gotówki albo nie potrzebuje do pracy aparatu to na ogół nie kupuje nowości. Ja już drugi raz kupiłem "spadającą (z rynku) gwiazdę" . Pierwszy raz kupiłem D50 jak już był w sprzedaży D40 kupowałem prawie ostatnie sztuki. Teraz na dniach kupiłem D90 nie patrząc na następcę. Cena już bardzo przyzwoita i nie będzie mnie "bolało" że zapłaciłem za nowość 1/3 ceny więcej . Aparat nie przestanie robić zdjęć jak wyjdzie następca hehe
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  7. #57

    Domyślnie

    D90 to fajna puszka, nawet z kitem 18-55 Na codzień używam D700 + profi szkła, ale na wczorajszy spacerek zabrałem zestaw minimal, czyli D90 + 18-55. Wyniki więcej niż zadowalające Bardzo podoba mi się działanie Active D-Lighting w bardzo słoneczną pogodę. A moja żona to już całkiem zachwycona Kadruje, robi pstryk, ściąga gotowca do kompa i drukuje Bez bawienia się w obróbkę I to mi się w tym podoba
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  8. #58

    Domyślnie

    Całkowicie przychylam się do opini przedmówców, sam tak zrobiłem, czekałem, czekałem...a że czas uciekał a w zasadzie niczego więcej nie potrzebuję (no może poza obrotowym wyświetlaczem...) w aparacie to posiadłem D90 i nie sądzę bym go chciał prędko zmienić, ani nawet o tym myśleć ;-}
    I może to dziwne ale D70 nie dawał mi takiej radości z robienia zdjęć jak D90... jakoś tak łatwiej dochodzimy do porozumienia...;-}

  9. #59
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    157

    Domyślnie

    Bo co może być w następcy lepszego? Na pewno trochę wyższa rozdzielczość, czułości, prędkość serii i na tym poważnych zmian koniec. Do tego drobniejsze jak pewnie poprawienie funkcji filmowej (w tym AF, może ustawianie przesłony itp), dodanie gniazda mikrofonu, poprawa life view... i to pewnie koniec. To są drobne braki D90 w porównaniu z niektórymi rynkowymi rywalami, ale w większości to pociągnięcia marketingowe... choć muszę się przyznać że były powodem mojego wahania, ale to tylko tak z myślą o przyszłości... aktualnie się nie waham, około 2 tygodnie i kupuję D90. A z Chin mi leci już 50 1.8, nie wiem czy dobrze zrobiłem że zamówiłem ją za granicą ale było taniej

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eu07 Zobacz posta
    Bo co może być w następcy lepszego?...

    Moim zdaniem na pewno poprawią jeszcze bardziej wysokie ISO, rozdzielczości raczej nie zwiększą, będzie ten sam LCD lecz odchylano-obracany, prawdopodobnie wywalą silnik AF.
    Cudów więc bym się nie spodziewał, zmiany będą raczej kosmetyczne, a cena (przynajmniej na wejściu) ponad 3000 PLN.
    MISTER
    ------------------------------------

Strona 6 z 146 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •