Close

Strona 13 z 146 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1454
  1. #121

    Domyślnie

    ano, stare szkla Zuiko 4/3 nie ostrza po kontrascie... (np 14-54 v.I)

    anyway. m/z zamiana D80 na D90 to strata kasy szczegolnie teraz, kiedy gdzies tam się czai nastepca...

  2. #122

    Domyślnie

    Jaki następca?To są tylko pobożne życzenia kilku marzycieli.
    A new shit has come to light...

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez profiler
    Ktoś tam wyżej pisał o matrycach SONY w Nikonie, a ja chciałem zauważyć że wszystkie TV LCD Sonego są na ekranach Samsunga a jednak cena TV Sonego w porównaniu do TV Samsunga jest o niebo większa.
    Ja w swoim Sony LCD mam matrycę LG

    Cytat Zamieszczone przez profiler
    BTW~ tak czytam ten wątek i czytam i nadal nie wiem czy mam zamieniać D80 na D90 czy jednak nie ma sensu?
    Jeżeli nie robisz fotek powyżej ISO 800-1000 to nie ma sensu, jezeli zaś robisz to sens jak najbardziej jest (wiem co mówię)
    MISTER
    ------------------------------------

  4. #124

    Domyślnie

    Pewnie wkrótce pojawi się następca D90, czy nam sie to podoba czy nie. Nie sądzę, żeby róznił się znacząco od D90tki- pewnie wyposażą go w ruchomy ekran i więcej pikseli. Wprowadzenie nowego modelu bedzie głównie chwytem marketingowym aby zwiększyć sprzedaż aparatów (tak jak ma to miejsce w przypadku nowych iPodów i iPhone'ów). Ja tam jestem zadowolny z D90tki, jedyne co mu brakuje to wbudowanej zapalniczki do papierosów :P

  5. #125
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mister Zobacz posta
    Ja w swoim Sony LCD mam matrycę LG
    Jeszcze trochę offtopiku: a znowu w takim canonie można znaleźć układy np Sanyo czy Samsunga. Na zdjęciu bebechy z 350D


  6. #126

    Domyślnie

    ciekawe co w bebechach ma Nikon
    Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor

  7. #127
    bth
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kingofthejungle Zobacz posta
    Pewnie wkrótce pojawi się następca D90, czy nam sie to podoba czy nie. Nie sądzę, żeby róznił się znacząco od D90tki- pewnie wyposażą go w ruchomy ekran i więcej pikseli. Wprowadzenie nowego modelu bedzie głównie chwytem marketingowym aby zwiększyć sprzedaż aparatów (tak jak ma to miejsce w przypadku nowych iPodów i iPhone'ów). Ja tam jestem zadowolny z D90tki, jedyne co mu brakuje to wbudowanej zapalniczki do papierosów :P
    No i AF w trybie filmowania - nie spodziewałem się, że będę tego używał (video w ogóle), ale przy dwuletnim dzieciaku jest to funkcja nie do przecenienia. Gdyby nie to ręczne ostrzenie

  8. #128
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    157

    Domyślnie

    AF w trybie filmowania będzie musiało iść w parze z gniazdem mikrofonu zewnętrznego - chociaż ogólnie jest to naturalna kolej rozwoju sprzętu. Ale jest też jeden ważny powód - pracujący AF wydaje nieprzyjemne odgłosy. W D300s na wbudowanym mikrofonie dobrze je słychać...

  9. #129

    Domyślnie

    Witam
    Od dłuższego czasu szukam nowej puszki za jakieś rozsądne pieniądze, chciałbym wymienić swoje stare d70s na coś nowszego. Nie szukam czegoś do reportażu, a fajnego lustra do normalnego, wakacyjnego użytkowania. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy d90, a 300/300s. Dlatego szukam inf. na ich temat więc wpadłem do Was i chyba zdołaliście mi pomóc i przekonać mnie na rzecz d90. Nie potrzebuję aż tak szybkiej puszki jak d300 (troszeczkę za drogi), a zaoszczędzona kaskę można wrzucić w lepsze szkiełka.
    Dzięki wielkie

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Jaki następca?To są tylko pobożne życzenia kilku marzycieli.
    Raczej cykl produkcyjny w przypadku puszek Nikona ~2 lata i kolejny model.

    Cytat Zamieszczone przez kingofthejungle Zobacz posta
    Nie sądzę, żeby róznił się znacząco od D90tki- pewnie wyposażą go w ruchomy ekran i więcej pikseli.
    + pewnie nowy modul AF, od czasow D80 niewiele sie zmienilo.

Strona 13 z 146 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •