Close

Strona 72 z 72 PierwszyPierwszy ... 2262707172
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 720
  1. #711

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Zalezy co rozumiesz przez "lata w srodku". Cos tam slychac, ale czy tak samo jak u Ciebie, to nie wiem. Ja nie nazwalbym tego w taki sposob, ze "cos lata w srodku", wiec moja odpowiedzi ani nie potwierdzi ani nie zaprzeczy Twoim domyslom.
    Nie chodzi mi o latanie typu: coś wpadło do środka i sobie swobodnie się przemieszcza w środku. Chodzi mi raczej o przesuwanie się jakiegoś elementu. Myślę że jak u Ciebie coś tam słychać to myślę że mówimy o tym samym (mam taką nadzieję)

  2. #712

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vinci99 Zobacz posta
    Nie chodzi mi o latanie typu: coś wpadło do środka i sobie swobodnie się przemieszcza w środku. Chodzi mi raczej o przesuwanie się jakiegoś elementu. Myślę że jak u Ciebie coś tam słychać to myślę że mówimy o tym samym (mam taką nadzieję)
    Noo... Slychac tak, jak by sie cos delikatnie przesuwalo.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #713

    Domyślnie

    Tak prawdę mówiąc zadałem to pytanie o luz bo 17-35 nawet mi nie drgnie.
    Pozdrawiam-Rajmund
    Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #714

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    czyli dać sobie spokój i nie zakładać na obiektyw żadnych filtrów UV itp. ? Nawet do fotografowania w deszczu ?
    Ja do swoich szkieł zakładam filtry UV Hoya serii Pro1 Digital (aktualnie chyba wypierane przez serię HD). Nie zauważyłem jakiegoś negatywnego wpływu na obrazek, a to, co stało mi się na jednym z filtrów w czasie zamieci śnieżnej na 25 stopniowym mrozie (w zeszłym roku), to tylko się cieszyć, że szkło było nim zabezpieczone (chodzi tu akurat o Canona 100-400, śnieg przymarzał momentalnie do powierzchni filtra i pozostawił na niej nieusuwalne plamki).
    Moim zdaniem warto zainwestować w dobry filtr (polecam np. test filtrów UV na optycznych) niż wozić się później po serwisach. Filtr nie musi być założony na stałe, ale w niekorzystnych warunkach (pył, mocne przymarzające opady, sporty motorowe itp) powinien bezwzględnie zabezpieczać optykę. Sama osłona przeciwsłoneczna tu nie wystarczy.
    Wracając do 70-200 VR - moim klientom zawsze daję obiektywy z filtrem - nikt jeszcze nie narzekał na pogorszenie jakości, kilka osób zaś dziękowało, bo dzięki filtrowi czuli się pewniej.
    Ostatnio edytowane przez grztus ; 20-12-2010 o 15:02

  5. #715
    Oszczędny w słowach Awatar yogur
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Tczew/Trójmiasto
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez plusfoto Zobacz posta
    mikrometr jak mikrometr ale dało się go wyczuć i już zaczęła mi cierpnąć skóra że będę się musiał pofatygować na Podstępu czego baaaaaaardzo bym chciał uniknąć.
    mam tak samo nie przejmuj się idź robić zdjęcia

  6. #716

    Domyślnie

    Musze sobie sprawić portretówke i pomyślałem aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli wymienić 70-300 na cos jasnego co przy okazji służyłoby do portretów. Wybór mógł być tylko jeden
    Możecie wstawić jakieś przykłady zarówno całych postaci i twarzy? Chciałbym zobaczyć jak 70-200 potrafi „wyizolować” postac z tła.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 09-01-2011 o 22:04
    D300 | N35 1.8 | N17-55

  7. #717

  8. #718

    Domyślnie

    po tym co oglądam to chyba zacznę odkładać do skarpety po parę zł na ten obiektyw tylko muszę kupić dużą skarpetę:P
    Zbędny

  9. #719

    Domyślnie

    Oj odkładaj, odkładaj. Dla mnie kasa wydana na to szkło i 700 to jak dotąd najlepiej zainwestowane pieniądze.
    Pozdrawiam-Rajmund
    Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #720
    Oszczędny w słowach Awatar yogur
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Tczew/Trójmiasto
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciey75 Zobacz posta
    Musze sobie sprawić portretówke i pomyślałem aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli wymienić 70-300 na cos jasnego co przy okazji służyłoby do portretów. Wybór mógł być tylko jeden
    Możecie wstawić jakieś przykłady zarówno całych postaci i twarzy? Chciałbym zobaczyć jak 70-200 potrafi „wyizolować” postac z tła.
    taki przykład na 135 mm f.2.8 na D700


Strona 72 z 72 PierwszyPierwszy ... 2262707172

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •