Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie 12-24 f/4G IF-ED AF-S DX - testy, opinie

    szukam opinii na temat tego szkła. może ktoś się orientuje, gdzie można znaleźć jakieś szersze informacje, sample, jak zachowuje się obiektyw przy poszczególnych przysłonach, itp.? niski kurs dolara coraz bardziej mnie zachęca do jego nabycia. z góry dzięki za pomoc.
    paweł

  2. #2
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  3. #3

    Domyślnie

    ten obiektyw nie jest wart tych pieniedzy wg mnie, jest duzo tanszych i rownie dobrych zamiennikow

  4. #4
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    dzieki za linki, ale juz je znalazlem wczesniej w Tym serwisie - moze ktos zna jeszcze jakies strony. 3 tys. to nie jest tak duzo jak zaraz po jego premierze. widzialem sample z tokiny i mi sie nie podobaja, no chyba, ze ktos sie nie przylozyk do ich wykonania...

  5. #5
    Marcin Stawiarz
    Gość

    Domyślnie

    taaa. tylko znajdz mi jeszcze osobe, ktora ci sprzeda Tokine (sam jestem zainteresowany nikkorem 12-24).

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    bez problemu mozna w bhphotovideo zakupic tokine 12-24.Optycznie lepsza i wogole.Ktos naprawde sie do sampli z niej nieprzylozyl.Cena 500 papiera:>
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  8. #8

    Domyślnie

    Dane z Bhphotovideo.com

    Tokina
    View List
    Previous Item
    2 of 2
    Tokina Zoom Super Wide Angle AF 12-24mm f/4 AT-X 124AF Pro DX Autofocus Lens for Nikon Digital Cameras
    Mfr# ATX124AFPRON • B&H# TO122440NAF
    Our Price: $ 499.95
    Shipping Cost:

    Availability:

    Back-ordered
    Important Notice!
    This item is temporarily not available. We have no estimated arrival date at this time.

  9. #9

    Domyślnie

    Szit.A juz bylo tuz tuz.Rocznik70 wie gdzie to kupic.
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  10. #10
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    sigma odpada ze względu na filtry. słyszałem również, że trzeba ją mocno przymykać dla dobrych rezultatów, a nikkora, jak powiadaja, wystarczy tylko o jedna działkę. ...ale to tylko słyszałem, dlatego zwracam się do Was o pomoc.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •