Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kalina Zobacz posta
    sven - myślę, że całkiem kumaty z z ciebie gość i umiejętność czytania ze zrozumieniem obca ci nie jest, a tylko dla mnie robisz czasem wyjątki.

    Niestety tak się zazwyczaj kończą jakiekolwiek dyskusje w wątku autora, który śmie mieć inne zdanie niż krytykujący. Który śmie być w jakiś sposób zadowalany ze swojej pracy.
    ja mimo wszystko bardzo malo widzialem takich wątków.
    masz inne zdanie- to nie zadne zaskoczenie, to oczywiste ze wystawiamy prace, z ktorych na obecnym etapie jestesmy zadowoleni. wiele ludzi jednak, albo: ignoruje krytyke, albo potrafi w zręczny sposob (zazwyczaj wykazujac sie jakims luzem i humorem) zamknac usta krytykantowi, albo po czesci przyznają racje i tez nic na tym nie traci.
    Ty jednak sprawiasz wrazenie (przynajmniej moje) ze wykorzystujesz czwartą opcję


    Cytat Zamieszczone przez kalina Zobacz posta
    . Tak samo, jak ogólnie przyjętą koleją rzeczy poszło, że skoro mam inne zdanie niż kroolik (z którym na tym polu nie chciałam się wdawać w polemikę, akceptując jego danie i oczekując rewanżu w tej kwestii), który uważa, ze jest bardzo mało od fotografa na moich zdjęciach, to dyskusja poszła jedynym słusznym torem - czyli naucz się przyjmować krytykę.
    ja mam ciut inne spostrzeżenia. raczej wlasnie nie zaakceptowalas tego dania.
    skoro nie chcialas polemiki- są sprawdzone metody na to, aby sie w nią nie wdawać i nic nie tracić- najlepiej zignorować.
    tymczasem napisałas mimo wszystko wiele, wiele, wiele maili- i stąd, jak mysle, sven odczul to co odczul. takie czytanie pomiedzy slowami.

    tez troche dziwne- bo zarzucasz nam, ze cie pouczamy, ale wątek pokazał, ze to ty pierwsza poczulas sie oburzona i mnie pouczylas ("wymądrzasz sie..", ) i ciach mnie po łapkach linijką Królik, do ławki !

    Jeszcze teraz piszesz, ze w tym watku nie bedziesz rozmawiala na ten temat, ale liczysz, ze mi sie zrewanzujesz w innym Ale czemu masz sie rewanzować? Piszesz tak, jakbys czula ze przegralas- ale po co w ogole dawac takie sygnaly i tak stawiac sprawe. Jesli bedzie satysfakcjonowalo cie, ze ja wystawie zdjecia a ty je skrytykujesz- to OK, ale ja nie zamierzam bronic swoich prac i uwazam, ze jesli ktos uzna, ze są np srednie- to wlasnie takie są (mysle, ze dalem tego wyraz wystawiajac przecietnie zdjecia z pleneru- jakis czas temu i przyznalem racje ludziom, ktorzy napisali chocby, ze to "skromne prace"). Nie wiem co mialbym zyskac na tym jakbym pisal w twoim duchu:
    "moze wg was są skromne, ale ja wiem ze wykorzystalem bardzo dobrze okolicznosci i ze to są najlepsze prace itd..."



    Cytat Zamieszczone przez kalina Zobacz posta
    Nieważne, że wielokrotnie piszę o tym, ze nie mam ambicji by zdjęcia podobały się każdemu, ba! czym bardziej świadomym jestem fotografem tym bardziej zakładam to na starcie.
    wrazenie jest takie- ze wlasnie co innego piszesz, a co innego robisz. Jesli to dla ciebie nie wazne- po co tyle energii pchasz w tego jednego kroolika?
    nie chcesz zadowolic wszystkich- i ok, wiec nie ma potrzeby pisania czegokolwiek.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #82

    Domyślnie

    Wrażenia są takie, jakie są, bo gadam w moim wątku. Wielki błąd. Oburzona się czuje jeśli już to tym, że uprawiasz tu swoje prowokacje i lansiki.

    Swoich prac nie bronie, nie muszę. Dobrze radzą sobie same. Mam inne zdanie co mojej obecności na zdjęciach. Nie umiesz tego zaakcepttować - twoje prawo. Ale nie kotłuj już tego więcej, dobrze?

    Męczy mnie ten wątek, jest bezcelowy, nużący. Zniechęca do pokazywania zdjęć i dyskusji nad nimi.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #83

    Domyślnie

    OK.

    na koniec: chce przeprosic mimo wszystko za dyskusje. Przeprosic Kaline i innych.
    Nastepnym razem tez sie zastanowie czy jest sens w ogole wyrazać opinie.

    tez czuje, ze chwilami pewnie za bardzo naciskałem- moglo to zmęczyć i zmęczyło.
    mimo wszystko chce pozostawic po sobie wrazenie CZLOWIEKA. A czlowiek to nie tylko czarne ale i biale. dlatego latwo kogos ocenić, ale zrozumiec trudniej.
    oczywiscie odnosnie zdjec- nie zmienilem zdania i nadal nie wiem jak moglbym byc i w zgodzie z sobą (wyrazić swoją opinie) i w zgodzie z innymi.

    niemniej, Kalino- przepraszam (jesli czujesz, ze nadużyłem) i pozdrawiam

    ps- ide na długa, zasłużoną pokutę.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #84
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kalina Zobacz posta
    sven - myślę, że całkiem kumaty z z ciebie gość i umiejętność czytania ze zrozumieniem obca ci nie jest, a tylko dla mnie robisz czasem wyjątki.

    Kalina, zrobiłaś świetny reportaż i nie musisz się z tego tłumaczyć, bo zdjęcia same się bronią. Trochę się tylko dziwię, że brniesz w niepotrzebną dyskusję i tracisz czas, a w środku sezonu pewnie masz co robić

  5. #85
    jaskólski.eu
    Gość

    Domyślnie Pierwszy post. Daniel Jaskólski pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    I tu się bardzo zgodzę. Rozmawiałem z kilkoma początującym forumowiczami, który podobnie odbierają sprawę.. a co do zasłuzonych i uznanych, to kiedy poda się choć jedną uwage krytyczną, piszac jednocześnie o uznaniu dla autora traktowane jest to jak podstęp, "czarny pijar", tudzież bezczelność amatora niegodnego rozmowy..

    Niby grono odbiorców forum się zwiększa, z drugiej zasłużeni i uznani odchodzą urażeni(?) "niekonstruktywną" krytyką, a dalej (później) będą opuszczać szanowne grono zwykli pasjonaci fotografii, bo nijak obcować z ahrtystami

    przepraszam za dygresję w Twoim wątku Kalina

    .
    Bardzo się zgadzam z powyższym, wystawiając zdjęcia w miejscu publicznym narażamy się na krytykę, to oczywiste.

    Pozdrawiam Lwa tu komar(no hard feelings), zdjęcia mi się podobają (jakby to było ważne, dla kogokolwiek poza mną), fajny set. Bardzo podobają. Sztuka wywołuje dyskusję. I dobrze bo inaczej nie szli byśmy do przodu.

  6. #86

    Domyślnie

    Wysoko stawiasz poprzeczke... 1, 4 i 9 przykuwaja uwage. Brawo!
    flickr | momenty.net
    Wyobraźnia i parę szkiełek.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •