Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 86
  1. #11

    Domyślnie

    Chyba przekroczyłam limit transferu, stąd te długie ladowania:/
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #12

    Domyślnie

    Straszna kiszka, mam wykupiony wcale nie najmniejszy serwer. Chyba czas się przeprowadzić!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #13

    Domyślnie

    4, 11, 15 - cudo... może mi kiedyś uda się tak ładnie ślubniaki zrobić...
    D200 plus graty...

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    95

    Domyślnie

    extra zdjęcia... padam na kolana... chciałbym taki reportażyk stworzyć kiedyś
    I can ride my bike with no handlebars...

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gimmickz Zobacz posta
    extra zdjęcia... padam na kolana... chciałbym taki reportażyk stworzyć kiedyś
    A kto by nie chciał :P
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #16

    Domyślnie

    a ja sie mimo wszystko ciuteńke zawiodłem patrzać na ten set.
    ale dla wyjasnienia- Kalina dla mnie nadal jest niedoscignionym wzorem, czasem wchodze na jej bloga- prace jakie tam wiszą często wykraczają o całe lata świetlne od tego co proponują inni czy choćby ja sam.
    mimo tego apetyt jakby rośnie w miarę jedzenia. kiedyś Kalina napisala, że fotograf ślubny to nie jest małpka i nie ma skakać coraż wyżej i lepiej- to na pewno, poza tym zdarzają się gorsze śluby i lepsze, no i nam samym zdarzają się gorsze dni i takie, w których jesteśmy maksymalnie zmotywowani i wtedy zdjęcia robią się same. Ja nie wymagam nic od Kaliny, swoje juz pokazała i udowodniła nie raz i nie dziesieć swą klasę. ma też prawo wystawić set jaki chce- to na pewno.

    ale tak troche do rzeczy to widzę na zdjęciach piękne wnętrza, szeroki obiektyw ktory to ujmuje i szkoda, ze nic jakby ponadto. wrażenie moje jest takie, że ma to wszystko fajną klasę, ale zabrakło fotografa, który wpompowałby troszkę w to czegoś swojego, lub złapał coś więcej, coś ciekawiej.
    wiele zdjec- bardzo poprawnych i jak najbardziej zaslugujacych aby oddać je klientowi (klient też bedzie zadowolony), ale czy jest sens prezentując taki poziom- teraz jakby go troszke obniżać?
    nie mowie, ze nie ma sensu- raczej bije sie z myślami.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #17

    Domyślnie

    ogółem: świetna obróbka z wesela, ze ślubu ciekawa, ale dla mnie troszke zbyt agresywna
    2 ogółem: chatka panny młodej-konkret
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  8. #18

    Domyślnie

    ..no a już się bałem, że w tym sezonie będzie nazbyt pojechanie jak dla mnie, a to co tutaj pokazujesz moja droga, jest bardzo fajnie wstrzelone w to co lubię i z czym kojarzę Twoja fotografię.

    Badzo, bardzo fajnie!

    pozdrawiam,
    Tomek
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  9. #19

    Domyślnie

    Ale numer.... najbardziej spodobała mi się 9

    Ciekawa konwersja do B&W a'la HDR, jednak wg. mnie nie powinna stanowić większości.
    MarcinWilk

  10. #20

    Domyślnie

    Mniammmm
    Bardzo ładne. Gratuluję.

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •