Close

Zobacz wyniki ankiety: Czy Twój Nikon D5000 należy do wadliwej serii?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    36 57,14%
  • Nie.

    27 42,86%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51
  1. #11

    Domyślnie

    Zastanawiam się czy ci co odpowiedzieli, że ich D5k nie należy do wadliwej serii nie mieli na myśli że aparat jeszcze działa. Wpisałem dziś kilka SN z MM i tam też wyszło, że wadliwe.
    D5000, AF-S 18-105mm VR, AF-S 70-300mm VRII IF-ED, SB-600, Nikon ML-L3, Sandisk Ultra II 8GB SDHC, filtry, statyw, chęci i ciężki fotoplecak + SONY T100 (tak na wszelki wypadek)

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zgredu72 Zobacz posta
    Zastanawiam się czy ci co odpowiedzieli, że ich D5k nie należy do wadliwej serii nie mieli na myśli że aparat jeszcze działa. Wpisałem dziś kilka SN z MM i tam też wyszło, że wadliwe.
    Też mnie to zastanawia, bo nawet nic nie napisali w tym temacie. Do 2 z nich z ciekawości posłałem wiadomość w stylu "kiedy i gdzie kupili aparat" i jaki mają nr seryjny, ale nie dostałem odp. Zakładam, że to Nikonowe Boty.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djjaca Zobacz posta
    Wpiszcie sobie w tę szukajkę numer seryjny np; 1234567
    Czy na pewno ona dobrze działa ?
    Też myślę, że ta strona, a właściwie wyszukiwarka numerów nie działa tak jak powinna. Dla testów wpisałem byle co, aby tylko zgadzało się z formatem numeru seryjnego i dostałem informacje o wadliwym aparacie!

  4. #14

    Domyślnie redredomega

    też tak pomyślałem...
    9 osób i żadna nic nie pisze....

    wielki brat patrzy

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciek89 Zobacz posta
    (...) Zakładam, że to Nikonowe Boty.
    Trzeba dbać o markę Jakby to wyglądało 100% walniętych? A tak 50% to przy zakupie nowego sprzętu mam szansę. 2 tygodnie temu w MM były sterty D5k 18-55, dziś ledwo 3 sztuki. Pytałem gdzie się podziały to miła pani odpowiedziała, że pojechały do innego marketu? Czyżby Nikon wycofywał wszystko po cichu? To jednak duża antyreklama. Jak wyjdzie nowy model to już nie będzie znikał jak świeże bułeczki tylko kupcy będą czekać na babola. Szkoda, że musieliśmy na to trafić.
    D5000, AF-S 18-105mm VR, AF-S 70-300mm VRII IF-ED, SB-600, Nikon ML-L3, Sandisk Ultra II 8GB SDHC, filtry, statyw, chęci i ciężki fotoplecak + SONY T100 (tak na wszelki wypadek)

  6. #16

    Domyślnie

    dokładnie tak !

    a te 3 sztuki też lewe ?

  7. #17

    Domyślnie

    Osoby, które kliknęły w "Nie" to m.in.:

    caramba- 0 postów
    marcineq30 - 2 posty [i D90 w sygn.]
    MartwyAstro- 1 post

    Hm, już choćby te 3 głosy trzeba odjąć... Ciekawe jak potoczy się dalej życie D5000... Uważam, że to świetny aparat i raczej byłoby szkoda, gdyby "umarł" jak Renault Avantime. Hmmm.

  8. #18

    Domyślnie

    Nie mogę wyedytować postu, więc piszę nowy:

    Dodzwonienie się do Nikona, graniczy z cudem. Wszelkie linie serwisu zajęte, na infolinii niby jest się pierwszym w kolejce do rozmowy, ale można czekać w nieskończoność. Po 2 godzinnych próbach usłyszałem wreszcie cudowny głos konsultanta. Otóż "sytuacja zmienia się z minuty na minutę i teraz czas oczekiwania wynosi 21 dni". To dopiero nowina... Pomijając totalną olewkę w stosunku do klienta ze strony Nikona, stawianie sprawy w ten sposób to absurdalny żart. Miałem do czynienia z wieloma serwisami, nietylko firm fotograficznych i nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Dodatkowo czytając opinie na temat tego serwisu kompletnie zniechęciłem się do walki z Nikonem. I albo cykam dalej, albo sprzedaję. Choć i jedno i drugie nie będzie łatwe. W sytuacjach takiej plagi oferuje się całkowity zwrot pieniędzy lub wymianę na nowy egzemplarz, wolny do wad, by jakoś odbudować sobie zaufanie. Jednak dla Nikon Polska pojęcie zaufanie klienta jest kompletnie obce...

  9. #19

    Domyślnie

    hahaha jak maja mieć niepozajmowane linie jak każdy kto kupił D5000 chce go oddać do serwisu
    niech nam powymieniają je na D90 (kiedyś kosztowały tyle samo )

    ale fakt faktem nie wygląda to ciekawie... większość użytkowników d5k to nowi amatorzy którzy świeżo co wchodzą w system nikona... i tak szybko jak w niego weszli tak szybko z niego wyjdą... proste
    Ostatnio edytowane przez redredomega ; 23-07-2009 o 15:05

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez redredomega Zobacz posta
    hahaha jak maja mieć niepozajmowane linie jak każdy kto kupił D5000 chce go oddać do serwisu
    niech nam powymieniają je na D90 (kiedyś kosztowały tyle samo )
    Ja poproszę D700, D90 to wciąż tandetna zabawka.

    Kolejny głos na "Nie":

    arturmsi- 0 postów

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •