Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1

    Domyślnie Czy jest ktoś zadowolony z serwisu nikona????

    Witam,
    od jakiegoś czasu pilnie śledzę posty dotyczące jakości obsługi proponowanej w serwisie nikona i jednoznacznie wychodzi, że coś z nimi jest nie tak. Negatywnych wątków się już naczytałem ale czy jest ktoś zadowolony z jakości obsługi i usługi? Napiszcie czy jest w tym wszystkim coś pozytywnego co mogłoby rzucić inne światło na serwis.
    Pozdrawiam
    D70 by Hesja

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli się pisze o serwisie Nikona to dlatego że głównie dotyczy to spraw źle załatwionych przez ten serwis. W przypadku gdy wszystko jest O.K. - jest to tak normalne i naturalne /przynajmniej tak powinno być/ że po prostu nie pisze się o tym. Ja jestem zadowolony pomimo że korzystałem z serwisu tylko w celach "kosmetycznych"

    pozdrawiam
    Arkadiusz Pytlas vel golden

  3. #3

    Domyślnie Re: Czy jest ktoś zadowolony z serwisu nikona????

    Cytat Zamieszczone przez Behemot
    czy jest ktoś zadowolony z jakości obsługi i usługi?
    tak
    jestem

    pzdr

    #

  4. #4
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez golden
    Jeśli się pisze o serwisie Nikona to dlatego że głównie dotyczy to spraw źle załatwionych przez ten serwis. W przypadku gdy wszystko jest O.K. - jest to tak normalne i naturalne /przynajmniej tak powinno być/ że po prostu nie pisze się o tym. Ja jestem zadowolony pomimo że korzystałem z serwisu tylko w celach "kosmetycznych"

    pozdrawiam
    Bo jak jest wszystko ok to się nie idzie do serwisu - więc po co o tym pisać. Serwis ma się wywiązać gdy coś jest nie tak - a nie wywiązuje się najlepiej...

  5. #5

    Domyślnie

    Moje doswiadczenia sa bardzo pozytywne i pisalem o tym w oddzielnym watku...

  6. #6
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Admin gdyby napisał inaczej byłoby to podejżane .

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alsen
    Bo jak jest wszystko ok to się nie idzie do serwisu - więc po co o tym pisać. Serwis ma się wywiązać gdy coś jest nie tak - a nie wywiązuje się najlepiej...

    .... chyba nie do końca zrozumiałeś co napisałem ....

    pozdrawiam
    Arkadiusz Pytlas vel golden

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Ostrów Wlkp
    Posty
    23

    Domyślnie

    GOLDEN ! Ty się nie przejmuj czy Alsne coś rozumie bo on pisze dla licznika postów Zresztą przyznał się do tego

    [ Dodano: Czw 03 Mar, 2005 ]
    Przepraszam za literówkę nie Alsne tylko Alsen ! Jeszcze raz przepraszam
    Pozdrawiam - Włodek
    NIKON D70 + F80 + S 30/1,4 + N 18-70 + N 70-300 + T 90/2,8 + SB-800 MF190prob + Lowepro 500 AW +Fuji S-602z i inne

  9. #9

    Domyślnie

    23 stycznia br. wysłałem do serwisu NP obiektyw, dotarł tam następnego dnia. Wcześniej zadzwoniłem do nich, ponieważ miał to być mój pierwszy z nimi kontakt. Opisałem obiektyw i to co chciałbym, by z nim zrobiono, po czym padło pytanie czy jestem profesjonalnym fotografem, czy amatorem. Domyśliłem się celu tego pytania jednak zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że jestem amatorem. Cóż, zawodowcy żyją z fotografii, ja nie, niech oni mają pierwszeństwo, ja poczekam. Następnie pan z serwisu oświadczył mi, że muszę poczekać miesiąc na wycenę. Trochę mnie to powaliło, ale myślę sobie, trudno, niech będzie. 24 lutego otrzymałem z serwisu telefon z informacją o wycenie. Wczoraj ponownie zadzwonili informując, że szkło zostało wysłane. Czekam dziś na kuriera.
    Czy jestem zadowolony ze współpracy? Jeśli chodzi o czas - cóż... mogłem skłamać i pewnie byłoby szybciej. Jeśli chodzi o terminowość - było dokładnie tak, jak obiecali w pierwszej rozmowie. Jeśli chodzi o fachowość wykonania usługi - napiszę jak sprawdzę co i jak zostało zrobione. Jeśli chodzi o koszt naprawy - ponieważ nie mam żadnego porównania, nie wypowiem się.
    Ogólne wrażenie? Z konfrontacji mojego entuzjazmu związanego z marką Nikon z szarą rzeczywistością pozostało mi poczucie niedosytu i pewna frustracja. Mam nadzieję, że jakość wykonanej usługi poprawi mi ten bilans.
    A` propos: czy oprócz serwisu Nikona ktoś zajmuje się profesjonalnie serwisem ich obiektywów?
    Pozdrawiam
    Włodek

  10. #10
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Włodek
    GOLDEN ! Ty się nie przejmuj czy Alsne coś rozumie bo on pisze dla licznika postów Zresztą przyznał się do tego

    [ Dodano: Czw 03 Mar, 2005 ]
    Przepraszam za literówkę nie Alsne tylko Alsen ! Jeszcze raz przepraszam
    A Ty też mnie rozgryzłeś Chyba zmienię nicka... :P

    [ Dodano: Czw 03 Mar, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez aldus
    23 stycznia br. wysłałem do serwisu NP obiektyw, dotarł tam następnego dnia. Wcześniej zadzwoniłem do nich, ponieważ miał to być mój pierwszy z nimi kontakt. Opisałem obiektyw i to co chciałbym, by z nim zrobiono, po czym padło pytanie czy jestem profesjonalnym fotografem, czy amatorem. Domyśliłem się celu tego pytania jednak zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że jestem amatorem. Cóż, zawodowcy żyją z fotografii, ja nie, niech oni mają pierwszeństwo, ja poczekam. Następnie pan z serwisu oświadczył mi, że muszę poczekać miesiąc na wycenę. Trochę mnie to powaliło, ale myślę sobie, trudno, niech będzie. 24 lutego otrzymałem z serwisu telefon z informacją o wycenie. Wczoraj ponownie zadzwonili informując, że szkło zostało wysłane. Czekam dziś na kuriera.
    Czy jestem zadowolony ze współpracy? Jeśli chodzi o czas - cóż... mogłem skłamać i pewnie byłoby szybciej. Jeśli chodzi o terminowość - było dokładnie tak, jak obiecali w pierwszej rozmowie. Jeśli chodzi o fachowość wykonania usługi - napiszę jak sprawdzę co i jak zostało zrobione. Jeśli chodzi o koszt naprawy - ponieważ nie mam żadnego porównania, nie wypowiem się.
    Ogólne wrażenie? Z konfrontacji mojego entuzjazmu związanego z marką Nikon z szarą rzeczywistością pozostało mi poczucie niedosytu i pewna frustracja. Mam nadzieję, że jakość wykonanej usługi poprawi mi ten bilans.
    A` propos: czy oprócz serwisu Nikona ktoś zajmuje się profesjonalnie serwisem ich obiektywów?
    Pozdrawiam
    Włodek
    I właśnie tak Polacy przyzwyczajeni do czasów gdy reklamacje rozpatrywano po pół roku dają teraz d.. ciała.. Człowieku - mają 14 dni na załatwienie serwisu czy jesteś amatorem czy nie. Nie dajmy się tak! Po to walczyliśmy o wejście do UNI. W hiszpani brachol po 14 dniach dostał maila że z przyczyn niezależnych nie są w stanie naprawić aparatu (Canon A85) w terinie i poprosili aby zgłośił się po odbiór nowego - czy jesteśmy gorsi?

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •