Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Przejście

  1. #1
    Rozmowny Awatar iahveh
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Druga gwiazda na prawo, i prosto, aż do poranka
    Posty
    371

    Domyślnie Przejście


  2. #2

    Domyślnie

    Nie rozumiem braku komentarzy !
    MZ zdjęcie bardzo dobre kadrowo - z klimatem.
    Dynamiczne niebo - ładnie wyeksponowane.

    Bardzo dobra praca...

    pozdr...
    zenit b + helios, pentacon six+ kpl szkieł, kilka kompaktów, nikon D90, nikkor 18-200, sigma 10-20

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie się też podoba, ale lud pracuje i o 23:23 ja już spałem
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  4. #4

    Domyślnie

    Ciekawe zdjęcie i faktycznie niebo wygląda niesamowicie, czy ono przeszło jakąś obróbkę w stylu HDR'a..?

  5. #5
    Rozmowny Awatar iahveh
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Druga gwiazda na prawo, i prosto, aż do poranka
    Posty
    371

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za komentarze To nie jest HDR

  6. #6

    Domyślnie

    Niebo bez wątpienia "robi" to zdjęcie, ale trzeba przyznać, że kompozycja też jest bardzo udana. Do tego dobra konwersja i w ten sposób mamy tu naprawdę interesujący obrazek.

  7. #7
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem jakim cudem ta fotografia mogła minąć się z moim zainteresowaniem.
    Zdjęcie jakich mało. Prawdziwy landszaft pokazany w bardzo dobrym b/w. Być może dla przeciętnego śmiertelnika nie ma nic na tym zdjęciu ciekawego. Ale ktoś kto w plenerze spędził więcej niż jeden poranek odnajdzie w tym zdjęciu cechy fotografii doskonałej. Po pierwsze kadr - bardzo czytelny. Niebo i ziemia pięknie ze sobą współpracują nadając fotografii charakter nieco dramatyczny. Po drugie fotografia jest nie skażona żadnym softem, bynajmniej po niej tego nie widać. Bardzo podoba mi się gra ostrością na pierwszym planie, następnie zachwycam się niebem. Drzewko po prawej stronie świetnie nadaję symetrię współpracując z większymi drzewami po stronie lewej.
    Moim zdaniem bardzo mądrze skomponowany kadr. Szkoda, że minął się z zainteresowaniem. No ale w sumie kto na tym stracił... ?

    Gratuluję naprawdę udanej fotografii...

    pozdr!, P.

  8. #8

    Domyślnie

    Bez watpienia jest to jeden z lepszych zdjec plenerowych w B&W jakie widzialem ostatnio. Dopracowane i wyszukane...

  9. #9

    Domyślnie

    dobre ujęcie ! zatrzymuje wzrok na dłuzej

  10. #10

    Domyślnie

    Świetne foto, a bw malina

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •