Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 86

Wątek: konkurencja :)

  1. #1

    Domyślnie konkurencja :)

    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #2

    Domyślnie

    dobre dobre - najlepszy "fotografik" z filmiku... Normalnie padłem na ryj

  3. #3

    Domyślnie

    Jakiś tydziem temu inny podobnie działał pod Warszawą. Najciekawsze, że czasami używał Canona z kitem, chociaż czasami był obiektyw szeroki więc znacznie lepiej. Nadrabiał chłopak za to tancem

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    dobre dobre - najlepszy "fotografik" z filmiku... Normalnie padłem na ryj
    Masakra, normalnie ADHD... ale ta blondi wcale nie lepsza xD

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    piękne do pełni szczęścia i chyba czegoś więcej brakowało mu tylko żeby ta pani w czrwonym pokazała mu biust a jej partner dał mu z plaskacza
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  7. #7

    Domyślnie

    Najlepsza strona jaką rozpoczynałem dzień w pracy od jakiegoś pół roku . Świetne.

  8. #8
    conik
    Gość

    Domyślnie

    apropos kamerunow....na ostatnim szlubie pojawil sie pan kamerun...przywitalismy sie ustalilismy ze nie bedziemy wlazic sobie w kadr i do roboty...a tu nagle pojawia sie jakis obywatel...aparat wielki mlotek metza lufa z czerwonym paskiem....mysle moze jakis ziomal mlodych....w pewnym momencie mlody podchodzi do mnie i pyta czy znam goscia....okazalo sie ze to pomiot kameruna...a zdjecia w cenie filmu...niestety tego zasady nie obowiazywaly....wcinal sie niemilosiernie...w czasie ceremonii wzialem goscia za ramie akurat w momencie kiedy celowal w mlodych i szepnalem pare slow ...przestal sie wcinac ale za to zaczal lazic za mna i powtarzac to co zrobilem....jakze byl zdziwiony kiedy razem z mlodym zabronilismy lezc kamerunowi i kamerunskiemu pomiotowi na sesje plenerowa w basenie miny bezcenne

    ogolnie malo robie slubow i zwykle udaje sie dogadac z kamerunami wiec w sumie zlego slowa o nich nie powiem ale ten przypadek byl kurozalny....

    ps. robin102 moze wiesz o kim mowie ojciec i syn jeden kreci drugi strzela

  9. #9

    Domyślnie

    padłem<rotfl>
    FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
    flickr

  10. #10

    Domyślnie

    świetne a ten fotograf wymiata i te kocie ruchy

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •