Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie LAB internetowy - jaki?

    Proszę o polecenie "internetowego" laboratorium foto, które łączy w sobie atrakcyjne ceny i wysoką jakość odbitek, a ponadto ma przyjazny "interfejs".

    Co mam na myśli mówiąc atrakcyjne ceny:
    10/15 do 0,70 zł;
    13/18 do 1,20 zł;
    15/21 do 1,50 zł;

    jeżeli ktoś zna lab gdzie cenny są co prawda wyższe, ale jest to uzasadnione jakością odbitek - to też proszę.

    edit:

    sote: w tamtym wątku są posty z okresu ostatnich 3 lat, a przez taki okres to się dużo mogło pozmieniać - to raz!
    Ponadto, jest tam olbrzymi bałagan.


    Ja proszę szybką piłkę - strona www i ewentualnie uzasadnienie jakieś - bez przepychanek i postów w stylu "a <ten> lab to wg mnie jest do d..." albo "a co wy chcecie od <tego> labu"
    Ostatnio edytowane przez eldritch ; 15-07-2009 o 22:29
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  2. #2

    Domyślnie

    jest na forum watek na ten temat, o tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=13067
    dlugi i tresciwy
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  3. #3

    Domyślnie

    http://www.albumfotograficzny.com.pl/ znany również jako Kserkop. Krakowski lab, w którym robią odbitki największe sławy polskiej fotografii ślubnej. Jeśli masz skalibrowany monitor, pobierzesz profile labu i będziesz umiał to wszystko zgrać, to dostaniesz do ręki idealny materiał.

  4. #4

    Domyślnie

    A jakie są tam ceny? Nie umiem tego na stronie znaleźć. Czy robia tez większe - wystawowe formaty? Brakuje mi tam takiej informacji.
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez J@sió Zobacz posta
    Krakowski lab, w którym robią odbitki największe sławy polskiej fotografii ślubnej.
    eeee.. nie prawda, ja tam nie robię odbitek

    PS. ale zacznę to możę zostanę taką sławą :P
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    Pozwolę sobie na małe pytanko

    Cytat Zamieszczone przez J@sió Zobacz posta
    którym robią odbitki największe sławy polskiej fotografii ślubnej
    Możesz podać jakieś przykłady???

    eldritch
    Może jednak zechciało by Ci się poczytać przynajmniej kilka stron wstecz. Nie musisz czytać postów sprzed trzech lat

    sinner
    Ja uważam że fotogochy, MM czy też fotojokery nie są w stanie zrobić dobrych odbitek - ale to oczywiście moje zdanie (chociaż jestem poniekąd "stroną" w tej dyskusji)
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _adam_t Zobacz posta
    sinner
    Ja uważam że fotogochy, MM czy też fotojokery nie są w stanie zrobić dobrych odbitek - ale to oczywiście moje zdanie (chociaż jestem poniekąd "stroną" w tej dyskusji)
    wbrew pozorom, taki Saturn robi bardzo duzy format, za bardzo nieduza kase i to calkiem dobrze (co oczywiscie w cale nie znaczy, ze nie mozna lepiej...). Nie ma co z miejsca dyskwalifikowac (szczegolnie jak lubisz duze i tanie )
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ArtX Zobacz posta
    wbrew pozorom, taki Saturn robi bardzo duzy format, za bardzo nieduza kase i to calkiem dobrze (co oczywiscie w cale nie znaczy, ze nie mozna lepiej...). Nie ma co z miejsca dyskwalifikowac (szczegolnie jak lubisz duze i tanie )
    OK.
    Może odrobinkę źle się wyraziłem - w 99% nie są w stanie zrobić dobrze.
    Sam u siebie drukuję max 21x30 a też potrzebuję czasami większych odbitek. Sprawdzałem przeróżne "konkurencyjne" zakłady i przeważnie było nie tak. Wylądowałem również w MM gdzie stała frontiera (model większa, która robi 30x45). I odbitki pomimo tego, że frontiera, odbiegały od tego co bym chciał. Testowałem również laby noritsu - wielka loteria jeżeli chodzi o jakość - ale to w dużej mierze zależy od obsługi i od kalibracji. Kilka razy udało mi się uzyskać prawie to co bym chciał. Natomiast agfy d-laby - nawet gdyby mieli 30x45 za złotówkę to i tak bym tej złotówki nie wydał
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _adam_t Zobacz posta
    Natomiast agfy d-laby - nawet gdyby mieli 30x45 za złotówkę to i tak bym tej złotówki nie wydał
    No porażka na maxa - zgadzam się. Co do większych formatów to jednak epsony robią swoje

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _adam_t Zobacz posta
    Pozwolę sobie na małe pytanko

    Możesz podać jakieś przykłady???
    Adam T. wystarczy?

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •