Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    BC-700. I nie zastanawiaj sie juz dłuzej. To sprawdzone, znane i uznane od lat jako jedne z najlepszych. Mam dwie sztuki ( czyli ładuje 8 uzywam od lat. na ladzie wodzie i powietrzu, w hotelach, domu i gdzie sie da. Jak musze - ładuje w godzine, jak nie - powoli przez 12 godzin... Widzisz który aku jest słabszy - można go wyeliminować z zastawu, mozesz zregenerowac aku raz na jakiś czas. Mam tez jedna BC-900 - generalnie nie ma sensu, mozna ustawić jeszcze większy prąd ładoewania (1500 a w BC700 1000) ale nigdy nie korzystałem z takiej mocy.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    mozna ustawić jeszcze większy prąd ładoewania (1500 a w BC700 1000) ale nigdy nie korzystałem z takiej mocy.
    W BC-700 - 700 mA.
    Chyba, że masz jakąś inną wersję?
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    212

    Domyślnie

    Mam BC-700 i 900 i obydwie ładują, regenerują, są wiarygodne i szybkie. BC-700 nie warto już kupować ze względu na małą różnicę w cenie i wyposażenie w zestawie. BC-900 jest bardzo szybka, spokojnie można w niej wrzucać największy prąd ładowania bez ryzyka uszkodzenia baterii. Wyjaśniam, że używam tylko baterii Sanyo produkowanych w Japonii 2600mAH. Gdyby ktoś oponował przeciw szybkiemu ładowaniu: używamy w firmie dziesiątki aku AA i statystycznie ich pady nie mają nic wspólnego z szybkością ładowania. Najrzadziej psują się te Sanyo, najczęściej GP, rzadziej Energizery, ale tylko wśród Sanyo nie było jak dotąd zdechłej baterii w nowym opakowaniu (!). Od 2 lat tylko Sanyo używam.

    Acha, BC-700 używam od 3 lat, BC-900 od roku, obydwie mają się dobrze.

    Pozdrawiam.
    "Nikon's DX size sensors are perfect; there's no reason to make them the archaic size of the old 35mm film frame." Ken Rockwell
    Znawca odnaleziony.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    W BC-700 - 700 mA.
    Chyba, że masz jakąś inną wersję?
    pewnie z nowszym oprogramowaniem - 200-500-700-1000 mA.

  5. #25

    Domyślnie

    A to nie jest tak, że 1000mA można ustawić w dwóch skrajnych gniazdach, a w środkowych maks. 700? Bo w BC-900 jest podobnie (w skrajnych można 2000, a w środkowych coś ok. 1000, nie pamiętam dokładnie).
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  6. #26

    Domyślnie

    o kurczę, mój eos 3 też chodzi na 8 paluszkach i kupiłem 8 litowych energizerów, wg. instrukcji na zwykłych alkalicznych można ~50 filmów zrobić.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •