Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie Nikon D5000 problem z wężykiem...

    Witam nigdzie nie mogłem nic znaleźć na ten temat więć piszę mam nadzieję że w dobrym miejscu...
    a więc kupiłem zamiennik wężyka spustowego MC-DC2 który podłączyłem do gniazda i nic aparat nie reaguje,próbowałem na wszystkie sposoby...albo jest trefny albo coś robię nie tak Proszę pomóżcie i niekrzyczcie od razuDzięki z góry
    zakupiłem również zamiennik pilota ml3 który działa super ...

  2. #2

    Domyślnie

    Tryb wyzwalania przełączyłeś?
    D80

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trud Zobacz posta
    Tryb wyzwalania przełączyłeś?
    chodzi o... pojedyńcze zdjęcie,serię wyzwalanie zdalne tak próbowałem..na żadnym nie działa chyba jest walnięty ale jak mam to sprawdzić????
    Ostatnio edytowane przez VIETATO ; 13-07-2009 o 23:29

  4. #4

    Domyślnie

    może ktoś z was miał problem z wężykiem poradźcie coś...nigdzie nic nie mogę na ten temat znaleźć

  5. #5

    Domyślnie

    Witam przyszedł mi wężyk z reklamacji i nadal nie działa....co ja źle robię..podłączony jest do odpowiedniego gniazda...może ktoś z was poradzi mi o co w tym chodzi szukałem wszędzie i nic na ten temat nie znalazłem...w instrukcji d5000 też niema nic na ten temat..Dzięki

  6. #6

    Domyślnie

    Może podejdź do jakiegoś sklepu i poproś o przetestowanie innego jak będzie ok to znów im go odeślij.
    Jak zawsze za mało.

  7. #7

    Domyślnie

    próbowałem w swoim D5000 podróbki MC-DC2 z dwóch firm: sam wężyk spustowy i wężyk spustowy z opcją wyzwalania drogą radiową... obie nie działały niezależnie od rodzaju trybu wyzwalania migawki

    czy znacie jakiś zamiennik, który chodziłby z D5000? czy ktoś ma doświadczenia z D5000 i oryginalnym wężykiem?!

  8. #8

    Domyślnie

    Ten wezyk (Phottix MC-DC2) nie jest kompatybilny z Nikonem D5000!

  9. #9

    Domyślnie

    ja mam wężyk
    Wężyk do aparatu firmy NIKON D90 / D5000
    zam. NIKON MC-DC2
    NOWY MODEL: H 11
    firmy MASSA
    Działa bez problemu i bez żadnych ustawień kupiony w znanym portalu aukcyjnym za 45 zł

  10. #10

    Domyślnie

    dzięki za info... zamówiłem sobie

    A

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •